Modne ciuchy i właściwy zapach – cała Ty!

Dziewczyno-chłopak, panienka, ostra babka, dziecię kwiatu, kobieta eteryczna. Każda z nas jest jakaś i każda lubi swój styl ubierania się. Powłóczyste spódnice, trampki bejsbolówki,koronki, glany, skórzane kurtki, to wszystko każdego dnia w widoczny sposób nas nazywa i stawowi niejako o nas. Ubieramy się tak jak czujemy się dobrze. Lubimy czuć się dobrze we własnej skórze. Często też strój podkreśla nasz charakter.

A jak działa zapach. Który jest dla nas tym wymarzonym? Który pasuje do naszego sposobu ubierania się, a co za tym idzie do nas . Mamy dla Was kilka propozycji, dość zróżnicowanych tak, aby każda z pań wymyśliła z nich coś dla siebie.

Perfumy Armani to kwintesencja delikatności. Jego Acqua di Gio to połączenie mięty, owoców cytrusowych. Wszystko to tworzy niezwykle harmonijne połączenie, które przywodzi na myśl gorące, łagodne morze i duszny klimat. Nuty zapachowe tych perfum przypadną do gustu każdej kobiecie, która odnajduje się w zwiewnych sukienkach, a jej włosy to pokręcone romantycznie loki. versace medusa – to marka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Słynny projektant z początku zadziwiał strojem, do dziś zaś cieszy nasze zmysły również i zapachem. Zapach bardzo uniwersalny, nie rzucający się… w nos. Przy tym piekielnie kobiecy! Stworzony dla chłopczycy, która na przekór, chce uwydatnić swój styl lub też oczekuje na przebudzenie niczym z zimowego snu. A może dzięki tym kwiatowym nutom przemieni się z brzydkiego kaczątka w damę?

Gdy słyszę perfumy cartier must pierwsze o czym pomyślę to piękny zapach.

Hej, sprawdź to bb glow kartridź, jeśli jeszcze nie wiesz o tej niesamowitej stronie a przekonasz się, że okaże się ona dla Ciebie bardzo użyteczna.

I niech nie zmyli was jego iście romantyczne opakowanie, ten zapach jest jakiś: stanowczy, w sam razdla takich samych kobiet. Przywodzi na myśl orient: barwny nieokiełznany, niepokojący. Takie też bywają kobiety noszące ćwieki, ciężkie buciory i dlatego kobieta, i Blue Lagoon te pasują do siebie jak ulał. Anielska gwiazda Angel oszołomi swoim zapachem każdą kobietę.

Perfumy Dolce Gabbana to głównie Femme. Inspirowane były gwiazdami światowego kina i swoją nutą kojarzą się z szykiem i wykwintnością. Zapach jest uwodzicielski. Dróg jest dużo, ale nasze zmysły zawsze znajdą ukojenie jakiejś nucie. Dlatego natychmiast idźcie do perfumerii po swój idealny zapach.