Modne metody depilacji

Depilacja jest jednym z najpopularniejszych kosmetycznych zabiegów. Niektórzy golą się każdego dnia, inni korzystają z zabiegów jeden raz na miesiąc.
Obojętnie, którą metodę depilacji wybierzesz, musi być ona dopasowana do rodzaju twej skóry.

kosmetyki do opalania
Epilacja nie jest odkryciem naszej ery. Panie czyniły to już w starożytności – w Grecji wykorzystywały wypalanie płomieniem oliwnej lampki, w Cesarstwie Rzymskim używały kremów z pumeksu. Współcześnie mamy sposoby nowoczesne, a mimo to zdarza się, że rezultat finalny rozczarowuje – skóra jest zaczerwieniona, boli, wyskakują na niej krostki. Możemy zapobiec takim niemiłym reakcjom. Jaką metodę depilacji wybrać? Po pierwsze dobierz strategię właściwą do części ciała. Na dużej powierzchni nóg i ramion znakomicie sprawdza się wosk na ciepło bądź na zimno, pianki a także elektryczny depilator. Do twarzy używaj specjalnych specyfików do skóry delikatnej czy wosku na zimno. Pod pachy najbardziej odpowiedni będzie krem, ale jeśli cię podrażnia, masz po nim zaczerwienienia, zastosuj golarkę.
sklep internetowy

Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com
apartamentowce

Autor: Wawel Service
Źródło: Wawel Service
Miej na uwadze, depilacji nie można wykonywać bezpośrednio po opalaniu ani opalać się zaraz po epilacji – skóra jest wtenczas bardziej czuła. Dlatego po depilacji odczekaj z opalaniem minimum 24 godziny. Bywa również, że skóra nie toleruje żadnej z tych metod. Zostaje nam wówczas tylko depilacja laserowa Szczecin. Depilacja laserowa jest odmianą depilacji stałej.

Stworzyliśmy artykuł o podobnej treści. Umieściliśmy go na kolejnej witrynie. Kliknij więc w poniższy link i dowiedz się szczegółów (https://cmjurajska.pl/) z tym związanych.

Znaczy to, iż po zakończeniu całej serii zabiegów włoski już nigdy nie odrosną.

Światło lasera jest pochłaniane przez pigment skóry a także włosów – melaninę, jaka przemienia je w ciepło i unicestwia na zawsze cebulkę włosa. Zabieg ów jednakże trzeba powtórzyć trzy, nawet siedem razy.