Modne płaszcze na nadchodzącą wiosnę.

Nim lato na stale zamieszka w naszej garderobie musimy uporać się z nadchodząca szybkimi krokami wiosną. Wraz z nią pochowajmy w ciemny kąt ciepłe ubrania i otwórzmy się na wiosenną garderobę. Zwolnijmy miejsca na półkach i zapakujmy ciepłe kurtki tak, żeby nie straszyły nas do następnego sezonu. Zanim jednak przyjdzie nam wskoczyć w mini i dopasować do tego bluzki z krótkim rękawem, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Czas pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych grubych, ale cienkich płaszczach, które będą w sam raz do wiosennych spacerów po parku.

Takie właśnie wydają się być płaszcze h&m. Lato przychodzi coraz szybciej i jest coraz bardziej upalne, dlatego na cieszenie się płaszczami mamy tak naprawdę jedynie kilka tygodni. A że z pogodą różnie bywa, wkładanie lżejszych ubrań w najbliższym czasie w ogóle może stać się niemożliwe. Jednak nie bójmy się, drogie panie i już gotujmy portfele, aby w najbliższym sezonie wyglądać modnie.

Tej wiosny będą się sprawdzać płaszcze z dawnych lat. Przetrząśnijmy, więc zasoby naszych mam i babć i zweryfikujmy, co możemy w nich znaleźć i dopasować do obecnych modowych wariacji. Na przekór wiośnie, która jest najczęściej kolorowa dominującym kolorem płaszczy z lat 60 będzie czerń. Ku rozpaczy fanek pastelowych kolorów takie w zasadzie się nie pojawiają. Krój płaszczy jest prosty, a długość jest stosunkowo krótka. Jeśli ktoś tęsknił za trenczami to tej wiosny będzie się mógł nimi nacieszyć do woli. Ciuchy których znakiem rozpoznawczym są wyraźnie i gruby pas podkreślający talię, znów zagoszczą w naszych miastach.

Materiały, z których wykonane będą płaszcze, zadowolą kobiety tęskniące za modowym kontrastem lat 80. Sklep h&m pomoże nam znaleźć wszelkie konieczne akcesoria, które o tej porze roku przemienią Cię w boginię.