Modni panowie

Nie tylko kobiety kochają się stroić bez względu na okazję. Garderoby panów często są znacznie lepiej wyposażone niż pań. Panowie, tak jak i kobiety niezmiernie o siebie dbają. Kosmetyka, regularne przycinanie włosów u fryzjera a także w siłowni zwieńczają idealnie dobrane do stylu garderobą. Jakie nowiutkie trendy w modzie męskiej będą panowały w tym roku? Na jakie sezony stworzyli już światowi dyktatorzy męskiej garderoby?

Moda męska

Źródło: http://pixabay.com

Tak czy inaczej są i prężnie funkcjonują domy mody męskiej. Moda dla mężczyzn jest również pokazywana na wybiegach, ale nierzadko akurat tam pokazywane są ubrania dość nietypowe i niepraktyczne. Moda męska jest tematem fascynującym i interesującym.

To zaskakujące, jednak realne.

Na tej stronie jest wiele rzeczowych wiadomości, jednak prędko zobacz też pozostałe szczegółowe informacje koszulki z haftem. One również są bez dwóch zdań godne uwagi.

Nowe trendy na pewno przypadną do gustu odważnym panom. Powracają żywe kolory, zwłaszcza w przypadku górnej części garderoby, np. kurtki męskie (więcej tu).

Okres letni jest charakterystycznym momentem, w którym jest potrzeba ubierania się w sposób jak najbardziej lekki. Panie wówczas zakładają sukienki i spódnice. Mężczyźni z kolei preferują szorty. Nierzadko jednak mężczyźni nie pozwalają się namówić do kupna sandałów i w okresie letnim chodzą w zakrytych butach, np. półbuty lub trampki, tenisówki (sprawdź w tym miejscu: ). Tymczasem jest to bardzo niezdrowe dla stóp i bywa powodem odparzeń podczas gorących dni. Z kolei męski ubiór wizytowy nie zawsze zawiera w sobie wersję letnią.

Moda męska

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Kontrowersyjną kolekcję mody męskiej na jesień i zimę 2014 zaprojektował Thom Browne. Zbiór jest fantazyjny i surrealizmu.

Jeśli prezentowany artykuł jest dla Ciebie interesujący, odwiedź ten link najtańsze włóczki, a dowiesz się większą ilość informacji, które Cię niezwykle zaciekawią.

Tweedowe garnitury stworzone przez projektanta, które są motywem przewodnim na jesień, zostały uszyte w klasycznym angielskim stylu. Surrealistycznymi dodatkami były pomysłowe zwierzęce maski. Na tkaninach znalazły się subtelne kraty oraz szarości. Zestawienia prezentowane na modelach odbiegały od popularnych form oraz tradycyjnych proporcji.