Na pomoc skórze po wypoczynku

Urlopy się skończyły. Po gorącym lenistwie na piaszczystych plażach pozostały zapiaszczone ubrania, filmiki i pamiątki. Zebrane muszelki, gadżety, ręczniki. I opalenizna. Wiele pań uwielbia swój czekoladowy odcień ciała, który dobrze idzie w parze z ciemnymi oczami. Jednak musicie także nie zapominać, że opalanie dla skóry wcale takie dobre nie jest, dlatego sięgaj po kwas hialuronowy, który jest w dobrych kosmetykach.

Serum z kwasem hialuronowym

Źródło: www.nantes.pl

Brązowa skóra szybciej się starzeje, a bywa, że nieestetycznie zdziera się całymi kawałami. Stąd po wakacjach trzeba zakupić dobre kosmetyki. Przedstawię trochę fundamentalnych produktów, jakie powinnaś zdobyć przeszukując niebawem drogerię. Rozpocznijmy od modnego produktu, jakim jest kwas hialuronowy.

Kosmetyki z dodatkiem tej substancji, wytwarzanej z bakterii, znakomicie nawilżają naskórek. Kwas hialuronowy świetnie ulepsza wymianę wodną naskórka. Dzięki temu do komórek ciała prościej dostają się podstawowe związki odżywcze, kluczowe w zjawisku rehabilitacji po plażowych opalaniach. Gdy będziesz kupować balsam do ciała, propozycje z zawartością tego kwasu będą trafnym wyborem. Wykorzystuje się go także w gabinetach kosmetycznych, wstrzykując w wargi i fałdy naskórka.

Przeszukując półki z kosmetykami nie zapominaj też o zbawiennym wpływie, jaki posiada odpowiednie mleczko do demakijażu. Częste malowanie się drażni naskórek. Przypalony naskórek może źle reagować na puder i inne upiększacze.

Po demakijażu warto użyć tonik do twarzy, najkorzystniej z dużą ilością związków odżywczych i nawadniających. Taki produkt skutecznie zdezynfekuje pory i uśmierzy wszelkie podrażnienia.

Każdy odsyłacz do artykułu (https://smartbodytrainer.pl/oferta/plany-treningowe-i-dietetyczne/) wiedzie wyłącznie do przydatnych stron, na jakich możesz przeczytać o ważnych wydarzeniach. Nie zwlekaj, tylko kliknij w ten link!

Dobrze nadaje się do pielęgnacji przed spaniem i po obudzeniu.

Najlepszy do nocnej toalety jest krem pod oczy. Wybierając go w sklepie kieruj się stopniem nawilżenia, jaki zapewnia oraz efektem przeciwzmarszczkowym. To oczywiste, że tak zwane wory pod oczami mogą bardzo zasłonić urodę twarzy.

A jeżeli po letnim wypoczynku potrzebujesz schudnąć, wylewanie potu na dworze wzmocni fachowy balsam wyszczuplający, ujędrniający skórę i ułatwiający spalanie sadła.

Źródło: NANTES