Na przekór obiegowym opiniom, mężczyźni lubią stylowo wyglądać.

Męski styl kreują dodatki, to one najwłaściwiej cechują faceta z klasą i to w dodatki dobrze jest lokować fundusze. Hurtownia galanterii ze skory oferuje torby skórzane, które wystylizują postać dobrze ubranego i współczesnego mężczyzny. Obecnie przywództwo nad torebkami przejęły kobiety. Jednak na samym początku swojego istnienia były dodatkiem typowo męskim.

torba męska

Autor: Peter McConnochie
Źródło: http://www.flickr.com
Pomimo przewodnictwa damskiej torebki, użytkowe i modne fasony dla panów stają się równie rozpowszechnione. Akcesoria potrafią bardzo wiele przekazać o ich właścicielu, dlatego męskie buty, skarpetki, paski, zegarki, okulary przeciwsłoneczne i plecaki powinny ze sobą współgrać (zobacz więcej).

Torba czy to na treningi czy spotkania biznesowe – musi być dobrana do potrzeb pana. Zwłaszcza, kiedy muszą się w niej zmieścić takie przedmioty, jak komputer czy tablet. Trzeba również zadbać o stylowy wzór wybierając się na trening. Teczka to element stylizacji, który powinien być zharmonizowany z całością ubrania. Jeżeli mężczyzna decyduje się na fason skórzany powinien pamiętać, ażeby odcieniem współgrał z obuwiem, paskiem do spodni, a nawet paskiem od zegarka. Bez wyjątku, wykorzystane w ubiorze elementy skórzane muszą być w tym samym odcieniu. Prawdziwy mężczyzna w każdym miejscu i o każdej porze musi odpowiednio się przedstawiać – niedopuszczalna jest torba na trening czy plecak wybrany do szykownego i stylowego kompletu.

portfel

Autor: Incase
Źródło: http://www.flickr.com
Najbardziej rozpowszechnionym modelem toreb są aktówki męskie (zobacz tutaj). Wskazane jest by były wykonane z prawdziwej skóry i mieć klasyczny, niewymyślny kształt. Ich ponadczasowość powoduje, że nie wychodzą z mody przez wiele sezonów. Jeśli mężczyzna decyduje się na bardziej codzienny styl, to jest hurtownia galanterii skórzanej, w której można do woli wybierać fasony. Znaleźć tu można plecaki dla panów o sportowym kroju, duże worki albo niewielkie modele z krótką rączką, w sam raz do noszenia w ręce.

Czy masz chęć poznać uzupełniające materiały na omawiany w tym miejscu temat? Kliknij więc ten link i przeczytaj więcej porad tutaj (http://lubiebuty.pl/) o podobnej tematyce.

Wersja dużych toreb będzie przydatna w codziennych sytuacjach takich jak choćby konieczność wzięcia rzeczy do pracy. Świetnie zastąpi również walizkę w bagażu podręcznym, dzięki wbudowanym schowkom bez kłopotu można się zapakować na kilkudniowy wyjazd w sprawach służbowych.