Najsłynniejsze techniki eliminacji nierówności skóry w krajowych klinikach

Etapy starzenia się organizmu powodują wysyp niechcianych zmian w naszym wizerunku, jakimi są na przykład zmarszczki. Skóra traci elastyczność, jest coraz bardziej wysuszona i wiotka, policzki zapadają się, powodując, że nasz wygląd z upływem lat, jest coraz bardziej ponury.

Na

zabiegi na zmarszczki

Autor: 123rf
Źródło: 123rf

szczęście dzisiejsza medycyna estetyczna ma w tej dziedzinie wyjątkowo dużo do zaproponowania. Mozliwości przywracania prawidłowego wyglądu skóry jest niemało. Warszawskie kliniki wabią pokaźną ofertą zabiegów. Na co się zdecydować? To rzecz jasna zależy od naturalnych predyspozycji i osobistych preferencji. Pod hasłami „Usuwanie zmarszczek Warszawa, lifting twarzy Warszawa, wypełnianie zmarszczek Warszawa” (zobacz: polecane: BeautymeD) wpisanymi w wyszukiwarce, pojawia się wiele propozycji. Bardzo chętnie wybieraną jest wypełnianie bruzd kwasem hialuronowym. Ma on silne właściwości nawilżające i odmładzające. Twarz po takiej kuracji jest promienna i gładka, dzięki czemu wygląda nieporównywalnie młodziej. Nieco bardziej ofensywnym zabiegiem jest wygładzanie skóry z użyciem lasera. Wiązka światła laserowego wykonuje w głębi skóry sieć mikroskopijnych uszkodzeń, przez co pobudza ją do silnej odnowy. Oczywiście, w mechanizmie działanie tej terapii także wykorzystujemy naturalne właściwości regeneracji komórek. Jeżeli jednak zmiany są bardzo głębokie, a skóra w zaawansowanym stopniu utraciła odpowiednią elastyczność, stosownym krokiem w stronę poprawy wizerunku będzie lifting twarzy Warszawa, zobacz: .

Jest to chirurgiczny zabieg polegający na redukcji tkanek w środkowych i dolnych partiach twarzy i szyi. Lekarz naciąga skórę tak, by była ona napięta, dlatego zmarszczki i bruzdy pozostają niemal całkowicie wygładzone. Koszt terapii (usuwanie zmarszczek Warszawa) zależą od od intensywności czy czasu trwania, a to oczywiście ma związek z zaawansowaniem zmian. Kuracje mniej inwazyjne (wypełnianie zmarszczek Warszawa), jak na przykład terapia laserem lub kwasem hialuronowym, są w bardzo zbliżonych cenach, wynoszących do tysiąca złotych np. BeautymeD. Jednak gdy decydujemy się na lifting, ceny mogą kilkunastokrotnie przewyższać tę sumę.