Naprawdę dobre golarki Muhle Razor, czy też znane Edwin Jagger Razor stosują też panowie dbający o brodę

Ostatnio wraca moda na okazały zarost u mężczyzn. Stworzono nawet konkretną nazwę dla tego rodzaju mężczyzn – lumberseksualni. Nazwa wywodzi się z angielskiego słowa, które oznacza w naszym języku „drwal”.

akcesoria do golenia

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Zarost od dawien kojarzy się z męskością i siłą. Dla wielu mężczyzn jest wyrazem poważnego dorosłego na życie, męstwa i oczywiście ma służyć przekonaniu do tego również płci żeńskiej. Kobiety kochają lub niecierpią zarostu i trudno opierać się tu na jakiejkolwiek statystyce. Wiele z nich sądzi, że panowie z brodą są zdecydowanie bardziej atrakcyjni, niż mężczyźni z gładko wygoloną twarzą. Są bardziej tajemniczy, uwodzicielscy i w związku z tym także bardziej męscy. I tak jak kobiety próbują podkreślać swoją kobiecość poprzez wybór konkretnego stroju czy makijażu, tak panowie swoją męskość lubią akcentować właśnie brodą.

Zarost nie musi być duży, może być mało widoczny lub z kolei sięgać aż do torsu. Nowoczesne możliwości jeżeli chodzi o golarki i rozmaitego typu preparaty jak żele do golenia czy pianki są tak spore, że w zasadzie można zaprojektować na swojej twarzy przeróżne cuda. Są panowie, którzy specjalnie strzygą brodę, podcinają, modelują, by nabrała oczekiwanego kształtu i wyrazu.

akcesoria do golenia

Autor: The Cookiemonster
Źródło: http://www.flickr.com

Co odważniejsi mogą brodę także pomalować lub nadać jej intrygujący kształt. Więcej na .

Na pewno zadbanie o faktycznie ładną brodę nie jest takie proste. Błędnie sądzi się, że mężczyzna, który ma większy zarost, niewiele musi robić i zaniedbuje swoją twarz. Piękna broda wymaga zdecydowanie lepszej pielęgnacji niż wygładzona twarz. Również trzeba ją strzyc, podcinać czy golić. Stosuje się do tego naprawdę dobre golarki Muhle Razor, czy też nie mniej popularne Edwin Jagger Razor bądź zbliżone produkty . Jednym słowem nie jest tak, że brodaty mężczyzna, może zupełnie sobie odpuścić. Wręcz musi być mocniej zdeterminowany, aby pielęgnować swoją twarz, w przeciwnym razie może narażać się na nieprzyjemne opinie, kiedy jego broda będzie nieestetycznie wyglądać.

Prawdą jest, że broda zmienia wygląd mężczyzny i jest jednym z najczęściej stosowanym zabiegów, jeżeli mężczyzna chce coś u siebie zmienić. Broda może dodawać lat, sprawiać, że mężczyzna na pierwszy rzut oka wygląda interesująco i tajemniczo.

Jeżeli myślisz, że ten artykuł jest godny uwagi, to co stwierdzisz, gdy zobaczysz więcej wiadomości z tego źródła (http://jednosc.pl/pl/produkty/pellety-ziemniaczane)?. Zwyczajnie kliknij tu oraz zobacz.

Dlatego wciąż jest i jeszcze zapewne długo będzie modna.