Trendy w kosmetyce

Rynek kosmetyczny stanowi ważką a także bardzo dochodową gałąź przemysłu. Nic dziwnego. kosmetyka z greckiego cosmeo – znaczy ozdabiać oraz cosmeticas – zatem upiększać.

Kosmetyki umożliwiają nam czuć się po prostu piękniejszymi. Towarzyszą nam już od kołyski. Gałąź ta stopniowo się rozrasta i zdaje się, że pokup nie ma końca. Czy aby na pewno? Rywalizacja jest ogromna. Czasami zastanawiam się, jakim sposobem te mało znane formacje trzymają się na rynku.
Moda na ekologię – kosmetyki Eko cieszą się coraz to większą popularnością. Trend wzrostowy obserwuję nie wyłącznie w internecie ale także stacjonarnie, choćby w moim mieście. Są one często opatrzone należytymi certyfikatami. Przyczyna jest prosta.

Zapewne zajmują Cię inne newsy (http://permanent24.pl/urzadzenia-do-makijazu-permanentnego). Z radością zapraszamy Cię do naszego nowego artykułu, który dla Ciebie opracowaliśmy. Trzeba jedynie wejść w link.

Coraz więcej osób miewa kłopoty skórne i uczulenia – stąd tak duży pokup. Wśród klientów wzrasta również świadomość szkodliwości konserwantów . Bardzo cieszy mnie to, iż coraz więcej kremów opatrzonych jest informacją „0% parabenów, a także barwników” lub „bez oleju mineralnego”.

łupież

Autor: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

witaminy w kosmetykach

Autor: crizeel ong
Źródło: http://www.flickr.com
Babyface to nowy trend, który lansują wszyscy światowi makijażyści – skocz. Dorodna, świetlista, gładka skóra oraz subtelnie umalowane oczy – wszystko to składa się na najmodniejszy w tym sezonie make up. Sukcesem będzie poprawnie dopasowany do naszej skóry podkład. W tego wariantu makijażu sprawdzą się świetnie wszelakie kosmetyki rozświetlające, które znakomicie odbijają światło. Potrzebne mogą także okazać się produkty modelujące twarz strategią światłocienia, jakie subtelnie uwypuklają nasze walory a także ukryją wszelkie ułomności. Pożądane są pomadki w odcieniu nude lub transparentne balsamy. Wykorzystując witaminy w kosmetykach dodatkowo odżywimy naszą cerę – atykuł o witaminach w kosmetykach.

Babyface jest nadzwyczaj prostym do wykonania makijażem, należy jednakże zachować należytą kolejność: wklepujemy krem zwilżający lub bazę wygładzającą, później rozprowadzamy podkład, korektor to kolejny krok, nakładamy go na niedoskonałości skóry, policzki zaznaczamy różem o delikatnym zabarwieniu, rzęsy – kiedy zależy nam na bardzo naturalnym looku, rzęsy malujemy przejrzystym tuszem, usta zwilżamy balsamem bądź malujemy pomadką w kolorze nude.
Gotowe! Tak umalowane możemy śmiało ruszać na podbój globu.