„Nie mam co ubrać” – problemy kobiet!

Wiele z nas wielokrotnie stojąc przed szafą uznawała „Nie mam co na siebie włożyć”. Mimo, że na wieszakach sukienki, żakiety, sukienki wieczorowe, tuniki i wiele innych ubrań. moda zmienia się szybko i należy za nią nadążać. Nie musi to oznaczać reorganizacji całej garderoby co sezon, ale parę ubrań, które zawsze są modne i mogą stanowić idealną bazę stroju dobrze jest posiadać.

sukienka

Źródło: www.melanzsklep.pl

Małe czarne sukienki przodują w tej kategorii. Ewoluują ich kształty – raz są przylegające, raz rozkloszowane. W zależności od obowiązujących trendów mają długie, półdługie lub krótkie rękawy, a czasami nie mają ich wcale. wycięcie z przodu, albo odsłonięte plecy. Niezmienna pozostaje tylko ich długość – nad kolano, lub trochę krótsze. Te sukienki zawsze są odpowiednie. Gustownie wybierając dodatki da się dostosować je do każdej okazji. Sukienki to zawsze dużo lepszy wybór niż zestawienie bluzki damskie i odpowiednie spódnice.

spódnice

Autor: Americanos
Źródło: Americanos

Sukienki wieczorowe to oddzielny wątek. Nawet jeśli nie zaliczamy się do ludzi często wychodzących na eleganckie przyjęcia czy do opery, dobrze jest mieć w garderobie dwie, trzy sukienki wieczorowe.

Czy nasz post spodobał Ci się? Zaloguj się więc na naszą inną stronę – tam można zobaczyć ponadto (https://www.pralnia-warszawianka.pl/) nasze atrakcyjne wątki.

Nigdy nie wiadomo, kiedy nadarzy się okazja by się wystroić. Stawiajmy bardziej na prosty fason, bo styl można zmienić dodatkami. Zwróćmy też uwagę na to, by sukienki te były dobrze dopasowane. W końcu na raucie mamy się dobrze bawić, a nie co dwie minuty podciągać opadającą suknię.

Należy swoją szafę uzupełnić o żakiety – i tuniki. To doskonałe dopełnienie prostych spodni a będziemy wyglądać szykownie. Żakiety akcentują talię, a oryginalne tuniki świetnie ukrywają zbyt pełne biodra.

Warto mieć w szafie także koszule damskie, ale i koszule męskie. Te pierwsze nadają się doskonale do biura, a męskie – założone na górę od bikini, spięte paskiem – jako uzupełnienie szortów – to idealny strój na weekend. Moda modą, ale klasyczne podstawy zawsze się sprawdzają i warto je mieć w szafie.