Niemal każda kobieta potrafi wskazać swoje najważniejsze kosmetyki

Niemal każda kobieta znalazła swoje ulubione kosmetyki do makijażu, tusz do rzęs i co najistotniejsze zapach. Podobno najlepiej jest zawsze być łączoną z tą samą perfumą i rzeczywiście wiele z nas przywiązuje się do właśnie swoich flakoników. Chanel No 5 to dopełnienie kobiecości i dla znacznej grupy najpiękniejszy zapach. Mężowie, narzeczeni i kochankowie muszą o tym pamiętać.

Autor: NATURADO

Bez względu na fakt, że uznanie zdobyły zapachy spod takich znaków jak Masaki Matsushima, Dior, Yves Saint Laurent i Hermes to maleńki flakonik owianych legendą francuskich perfum ciągle budzi emocje. Niewiele osób wie, że kompozycja zapachowa została powołana do życia w 1917 roku. Same perfumy swoją inaugurację miały w 1922 roku. Coco Chanel (zobacz też inne perfumy: ) w pierwszej kolejności rozdała swoim wyjątkowym klientom kilka próbek najnowszych perfum, a gdy na ich twarzach pojawił się zachwyt, postanowiła wprowadzić je na rynek.

Tutaj jest podobnie. Kosmetyki do makijażu nie są najtańsze i w dodatku trudno znaleźć najlepsze. Puder oraz podkład powinny być dobrane do rodzaju cery, a ich ceny często powalają. Nie należy wykazywać się oszczędnością przy tego typu kolorowych kosmetykach, mimo to wiele kobiet potrafi znaleźć rewelacyjne kosmetyki wśród niedrogich producentów. Cienie do powiek i tusze za mniej więcej 10 złotych czasami mogą prześcignąć trwałością drogie i markowe produkty. To najczęściej największe skarby kobiecej kosmetyczki.

Jak głosi plotka „piątka” została stworzona przypadkiem. Do przygotowanych składników wlano zbyt wiele aldehydów, co w efekcie dało znany nam już efekt. Zapach tworzy ponad 80 składników, m.in. specjalna odmiana jaśminu, wanilia i ambra.kliknij stronę lampy do solarium lampy do solariumNastępną ciekawostką może stać się dla czytających nowina, że to właśnie te perfumy uwielbiane były przez … hitlerowców. Coco była przerażona i obawiała się, że zapach po wojnie nieodwołalnie będzie kojarzony negatywnie. Jak jednak pokazało życie No 5 to najlepiej sprzedająca się perfuma w dzisiejszych czasach. Inne kosmetyki, które warto polecić: .

Podobno kobieta musi być oddana zapachowi, szczególnie, jeśli znajdzie perfekcyjny. Niektóre panie wybierają zapach do pór roku lub po prostu nastroju. Czasami lepiej wybrać mocne Opium, a na letni optymistyczny wieczór idealnie pasują perfumy: .