Niesforne pasma też można ujarzmić, starczy wybrać się na zabiegi z zastosowaniem keratyny

Dużo pań skarży się na swoje włosy, twierdząc, że są one nieujarzmione oraz ciężkie do czesania. Najczęściej problem ten jest połączony ze znacznym zniszczeniem oraz wysuszeniem włosów, ale czasami przyczyną jest rodzaj włosów.

operacja

Źródło: flickr.com
W podobnych wypadkach przydatna może być keratyna.
Prostowanie bez trudności
UV

Autor: Paleontour
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o prostowanie keratyna (tutaj) sprawdza się po prostu doskonale. Zabieg z wykorzystaniem keratyny zapewnia piękny efekt wyprostowanych, miłych w dotyku, jak także błyszczących włosów. Pasma po zabiegu keratynowym wyglądają zdrowo i są bardzo eleganckie. To najlepszy sposób, aby pozbyć się uporczywego puszenia niszczącego każdą fryzurę. Nie można zapominać również o tym, że keratyna gwarantuje nie tylko idealnie proste włosy, ale również odbudowuje je oraz regeneruje od środka. Opłaca się zainwestować w ten zabieg, ponieważ efekt zachowuje się na włosach naprawdę długo.
Zawalcz o urodę i zdrowie swoich włosów

Keratynowa odbudowa włosów będzie wSPArciem w momencie, jeśli ma się bardzo mocno poniszczone włosy. W wielu przypadkach za zniszczenie struktury włosa odpowiedzialne są szkodliwe zabiegi oraz składniki w kosmetykach albo w wodzie. Kondycji włosów szkodzi także farbowanie, zwłaszcza farbami z dodatkiem amoniaku. Keratyna to jeden ze składników włosa, więc zabiegi z wykorzystaniem keratyny są naturalne oraz okazują się bezpieczne dla włosów.

Warto pamiętać o tym, że zabieg keratynowy to nie wszystko, potrzeba jeszcze stosować specjalne kosmetyki myjące oraz pielęgnacyjne, żeby utrwalić efekt oraz ulepszyć działanie składnika. Po zabiegu warto zapytać, jakich zabiegów unikać. Niektórzy fryzjerzy odradzają w parę dni po prostowaniu korzystanie z basenu oraz sauny