Niewielki drobiazg jako sposób na właściwe relacje z małżonkiem

Dorosły dżentelmen musi znać się na winie oraz biżuterii. Tak mawiał mój dziadunio. Oczywiście była to uwaga żartobliwa, ale coś w tym jest, tak czy inaczej jest to zadanie dla kawalera. Na czym zaś powinien znać się mąż gdy zależy mu by jego związek był szczęśliwy? Naturalnie powinien znać dobrze swoją żonę. Proces to przyznajmy od razu nie łatwy, ale cóż to dla faceta, starczy jota wytrwałości, uwagi i już.

Kobieta w bieliźnie

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
W zasadzie cały ten proces można sprowadzić do prostego stwierdzenia, i to niezależnie od płci: „człowiek lubi kiedy się go docenia”. Proste, nawet ogromnie. Jednak jak wiemy – w bies tkwi w detalach – dla jednych uznaniem będzie uśmiech oraz kawa zaparzona rankiem po śniadaniu, inni aby poczuć się docenionym muszą dostać kosztowny podarek. Najważniejsze w sprawianiu przyjemności drugiemu człowiekowi jest wyczucie.

Nie czekaj oraz sprawdź zawarte tu uwagi na nasz temat (https://www.elian.eu/pl/kordonek). To z pewnością są godne Twojej uwagi informacje – po prostu kliknij ten link.

Raczej nie wskazane jest zakupić dla współmałżonki z okazji rocznicy ślubu zestawu narzędzi – bardziej stosownym acz poufałym podarkiem może być jakaś gustowna bielizna – nie koniecznie, zmysłowa, zwyczajnie komplet o jakim wiemy że w odmiennych okolicznościach nasza druga połowa by sobie go nie nabyła.

Jak to jednak zrobić tak by nasza małżonka się nie domyśliła? Niewątpliwie w tej sprawie pomóc może nam sieć internetowa, wystarczy bowiem (kiedy nasza partnerka wybierze się do fryzjera, włączyć komputer i wbić w wyszukiwarkę sformułowanie: bielizna sklep internetowy. Wyszukamy na pewno właściwy dla naszych potrzeb market. Początkowo wybór może nas troszkę zdeprymować, albowiem wkraczamy w nieznany nam świat, w którym królują pończochy samonośne lub bardotki – nie szkodzi, w końcu jednak natrafimy na to co będzie dla naszej ukochanej najodpowiedniejsze – pończochy. Możemy mieć pewien problem z dobraniem poprawnego rozmiaru. Jest i na to metoda – starczy w dyskretny sposób spisać z posiadanych już przedmiotów właściwe symbole i gotowe.

Jgna

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz wystarczy jedynie dokończyć transakcję po czym czekać na kuriera czy doręczyciela.Gdyby jednak przydarzyła nam się wpadka z niewłaściwym rozmiarem lub kolorem, można produkt w przeciągu 14 dni odesłać do sprzedawcy a on zwróci nam pieniądze lub zamieni produkt na inny.