Niewielki przegląd damskich toreb, czyli w jaki sposób odpowiednio je wybierać i nie oszaleć

Ten reportaż rozpoczniemy w nieco nietypowy sposób, a mianowicie od zapytania: jaka część damskiej szafy musi bez wyjątku pasować do butów? Zdecydowana większość strojniś odpowie, że chodzi tutaj o apaszkę, ewentualnie jesienne rękawiczki. A my ze swojej strony dodamy jeszcze torebki ze skóry oraz te uszyte z tworzywa sztucznego. Chociaż część projektantów wcale nie uważa, że obuwie i torebki muszą stanowić bardzo dobrze dobrany duet, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dokonać niewielkich oględzin kobiecych torebek.

Torebka damska kuferek skórzany Angela

Autor: Torbs
Źródło: torbs.pl
Klasyczna torba torba medyczna r0 kobiety, która codziennie wychodzi do zakładu pracy, najczęściej przybiera tylko jeden model. To dość spora sakwa, która mieści we wnętrzu mnóstwo typowo kobiecych akcesoriów.

Dobrze usytuowane trzydziestolatki inwestują tylko w torebki skórzane. Tego typu surowiec bywa bowiem niezwykle trwały, czyli taki w sam raz na całodzienne wyjazdy do pracy. A poza tym wprawne oraz zazdrosne oko koleżanki na pewno zauważy tak drogi materiał. W taki sposób rzeczona torebka staje się także wyznacznikiem majętności. Tu więcej dla zaciekawionych: polecany torbs.

Na niepowtarzalne okazje, czyli np. na bal charytatywny, każdej modnej pani przyda się niewielka torebka zwana kopertówką. Spełnia ona najczęściej funkcje czysto dekoracyjne, bo maleńkie wnętrze mieści tylko naprawdę niezbędne drobiazgi. Na zdjęciach umieszczonych w kolorowych gazetach zobaczymy hollywoodzkie modelki, które z dumą i z uśmiechem na twarzy kroczą po czerwonych chodnikach, a w rękach ściskają wzmiankowaną już tutaj kopertówkę. Ciekawe wpisy: bizneswomen wolą całkiem inne fasony. Ponieważ każdego dnia panie dyrektor są zmuszone nosić ze sobą kluczowe załączniki, to ich torebki są zarówno pakowne, jak i eleganckie. W trakcie meetingów biznesowych najlepiej swoją rolę spełnią. Oczywiście będą one wykonane ze skóry, a ich wnętrze z łatwością zmieści nawet parę teczek rozmiaru A4. Tego rodzaju torebki z oczywistych względów nie mogą posiadać żadnych ozdób, czyli metalowych łańcuszków ani niepoważnych kwiatków. W biznesie liczy się wzbudzający zaufanie wygląd i tylko proste aktówki damskie mogą zrobić właściwe wrażenie na kontrahentach. A im pozytywniejsze będzie wspomniane wrażenie, tym bardziej zadowalającym sukcesem skończy się narada dla naszej kobiety biznesu. I tym samym dochodzimy do wniosku, że torebka może być dobrym kobiecym sojusznikiem.