Odsysanie tłuszczu – sprawdź na ten temat więcej

Odsysanie tkanki tłuszczowej jest zabiegiem polegającym na usuwaniu nadwyżki tłuszczu z wybranych okolic ciała. Nie jest sposobem na odchudzanie, zapewnia możność kształtowania sylwetki. Jego zadaniem nie jest obniżenie masy ciała a przemiana kształtu. W trakcie zabiegu usuwa się nadmiar tkanki tłuszczowej z wyselekcjonowanych okolic, pozostawiając pod skóra warstwę tkanki tłuszczowej o grubości jednego centymetra.

Odsysanie tłuszczu z brzucha – planowanie zabiegu operacyjnego odbywa się w czasie konsultacji przed operacją, polega na dokładnym oznakowaniu punktów zaplanowanych do operacji. Zazwyczaj odsysanymi okolicami ciała u pań są: brzuch, , boczne okolice ud, przyśrodkowa okolica kolan, podbródek. U panów: brzuch, klatka piersiowa. Przed zabiegiem stosowana jest profilaktyka antybiotykowa oraz przeciwzakrzepowa . Operacja trwa 2-3 godzin. Przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym lub zewnątrzoponowym. Zaraz po operacji pacjent ma włożone specjalne ubranie uciskające, jakie powoduje właściwe obkurczanie się skóry w punktach odsysanych oraz minimalizuje obrzęk . Ubranie uciskające powinniśmy nosić przez całą dobę przez trzy tygodnie, a dalsze trzy tygodnie przez 12 godzin w ciągu doby.

Nie wahaj się dłużej – zweryfikuj propozycję (https://www.marmatddd.pl/haccp.html), jaką dla ciebie przygotowaliśmy. Uwzględniliśmy wszystkie potrzeby naszych konsumentów!

Niekiedy niezbędna jest operacja plastyczna brzucha.

Innym zabiegiem odchudzającym może być liposukcja ultradźwiękowa efekty jakiej utrzymują się całkiem długo. Jest to bezpieczny zabieg stosujący nieinwazyjne fale ultradźwiękowe w celu eliminacji niepożądanych komórek tłuszczu. Kształtuje sylwetkę i redukuje centymetry w obrębie brzucha .Przez działanie ultradźwiękami o określonej, małej częstotliwości wpływamy na powstanie zjawiska kawitacji. Wykształcona energia wywołuje rozbicie komórki tłuszczowej, natomiast uwolnione w tenże sposób tłuszcze są przede wszystkim przemieszczane przez układ naczyniowy jak też limfatyczny do wątroby, w której ulegają przemianie materii i stają się źródłem energii. W ów sposób możesz przyśpieszyć rezultat redukcji nadmiaru tłuszczu na przykład ud, bioder albo ramion.

Chciałbyś znaleźć coś podobnego na omawiany w tym miejscu temat? Kliknij tutaj – ta użyteczna treść (https://medimix.pl/wanienki-do-dezynfekcji) niewątpliwie rzuci nowe światło!

Urządzenie do liposukcji ultradźwiękowej posiada także głowicę na podczerwień IR – grzejącą obszary poddawane działaniu ultradźwięków – czytaj o efektach liposukcji dźwiękowej. Zestawienie tych dwóch impulsów sprawia, że rezultaty terapii są bardzo widoczne a zabieg jest wspaniałą alternatywą dla zabiegów chirurgicznych.