Otwieramy sezon imprez majowych

Właśnie rozpoczął się sezon grillowy. Kto tylko ma takową możliwość, stara się w jakiś fajny sposób sobie ten sezon planować. Albo to my do swojego zadbanego ogródka spraszamy imprezowiczów, albo my przybywamy na garden party do ciotki czy wuja.

uśmiechnięta kobieta

Autor: Gabriel Porras
Źródło: http://www.flickr.com
Na takie party musimy się odpowiednio przygotować. Zapyta ktoś – co znaczy w odpowiedni sposób? Kiełbaska, węgiel do grilla, sałateczka, jakieś piwo oraz deserek – i wszystko gotowe. Ależ nic bardziej mylnego. Pół biedy jeśli to my wybieramy się w gości. Chwila pogrzebania w szafkach i z pośród kilku bluzek bez rękawów coś wyszukamy. Do tego jakieś eleganckie dodatki i jesteśmy gotowi!

dziewczyna

Autor: Jonas Birmé
Źródło: http://www.flickr.com

Gorsza sprawa, jak jesteśmy zapraszającymi. W takiej sytuacji pracy jest sporo. Należy w takim układzie przemyśleć w jakim stylu będzie nasze przyjęcie – czy będzie w stylu imieninowym zatem bardziej oficjalnym, czy poszalejemy i nasze weekendowe spotkanie z rodziną będzie szalonym popołudniem z rozłożonymi leżaczkami.

Jeśli już ustalimy typ naszego party, pora na wybór odpowiedniej garderoby. Nie musi to być zaraz coś nowego.

Chcesz przeczytać zbliżone wiadomości na niniejszy wątek? Ta użyteczna treść (https://bylola.pl/pl/c/PRZEBIERANKI-PLUS-SIZE/94) publikuje właśnie to, czego szukasz.

Na spotkaniu ze znajomkami dobrze jest zachować balans. Warto jednak dostosować kreację do spotkania. W przypadku jeśli w naszym ogrodzie zdecydujemy się na wytworne spotkanie z wyśmienitymi winkami i potrawami warto ubrać się w jakąś bluzkę elegancką i garsonkę. Natomiast kiedy zdecydujemy się na nieco „proletariackie” szaszłyki wystarczy najzwyklejsza bluzka na ramiączkach (tutaj więcej: śliczne bluzki). Wszystkie te powyższe ustalenia zapewnią nam komfort oraz świetną zabawę w podczas majowych garden party.

Kolejnym bardzo ważnym wiosennym zdarzeniem związanym z V miesiącem roku są przyjęcia komunijne. Wiadoma rzecz, iż potrzeba się w odpowiedni sposób przyszykować na tak ważne wydarzenie, a ponieważ komunie mają miejsce w ciepłym miesiącu, wiadomą rzeczą jest że w którymś momencie przyjęcia komunijnego marynarki panów i kostiumy pań zostaną zdjęte, zatem kluczową sprawą jest ładna bluzka koszulowa (inspiracje tutaj: fantastyczna bluzka koszulowa).I z tak wyekwipowaną szafą porę majówkowy możemy zacząć.