Parę słów o modzie

Przychodzą cieplejsze dzionki, a wraz z nimi przetrząsanie naszych szaf. Należy po długich zimowych miesiącach zrewidować jej wnętrze i uaktualnić. Wkładamy głęboko przepastne swetry, grube rajtuzy i wełniane spódnice. Drugi kwartał roku to dni, gdy królują na pokazach i na deptakach sukienki.

A jest ich krocie. Do kupienia mamy wszelkie projekty oraz kolory. Każdy sklep asos przedstawia nam modne zbiory odzieży. Można więc do woli wybierać. Sukienka asos to, obok karminowych ust i szpilek, symbol kobiecości. Dlatego mnóstwo klientek wybiera projekty, które zaznaczają kobiece wdzięki. Są to fasony z wcięciem w talii i obcisłe. Idealna długość to przed kolano, ale jeśli posiadamy piękną figurę i długie nogi można pomyśleć o krótką spódniczkę. Kochamy też chodzić w sukienkach do pracy. W tej sytuacji ta długość chyba niewłaściwe. Także góra powinna być zabudowana, a zatem przepastne dekolty muszą poczekać na inną okazję.

Zwykle także ich kolor jest właściwy. Takie reguły tyczą się pracownic urzędów, poważnych korporacji, czy instytucji. Jeżeli pracujemy w branży artystycznej to odrobina szaleństwa również w ubraniu jest zawsze mile postrzegana. W ostatnich sezonach cieszyliśmy się powrotem lat 50. i 60. w modzie.

Autor: Every Nature

W tym czasie na deptakach oraz w sklepowych witrynach pojawiły się szerokie sukienki z czarowną halką. To wyjątkowo kobiecy fason, który podkreśla talię. Ta sukienka będzie odpowiednia dla tych dam, które mają kłopoty z biodrami lub dużymi udami. Niedługo potem przyszedł moment na sukienki w kształcie trapezu, niezwykle proste w formie, ale zwykle z ciekawym wzorem. To ukłon w stronę lat 70., gdy królowały te modele. Ta kreacja pomoże nam ukryć wystający brzuch. Jeśli mamy doskonałe plecy możemy się nimi pochwalić wybierając sukienkę z odkrytym tyłem. Bardzo wdzięczne są sukienki odcinane pod biustem, tzw. józefinki. Ten fason często wybierają kobiety w ciąży- nie tylko zakrywają brzuszek, ale również są bardzo wygodne, przewiewne i nie krępują ruchów. Wysokie panie będą się pięknie prezentowały w dłuższych sukniach. Mogą sobie na nie pozwolić także niższe kobiety, pod warunkiem, że mają modelową figurę.