Płaszcze na każdą okazję od Zara

Wiosna w Polsce charakteryzuje się mocną zmiennością aury, zatem dobrze jest zaopatrzyć się w równolegle szykowny i chroniący przed deszczem płaszcz. Zobaczmy, co do zaoferowania dla preferujących szykowne kreacje pań posiada wiosenna kolekcja Zara.

Następną ciekawą rzeczą, jaką można zobaczyć na oficjalnej stronie internetowej firmy, jest króciutki płaszczyk z monochromatycznym deseniem, który przywodzi na myśl cętki dzikiego kota.

Szukasz dodatkowych wiadomości, żeby pogłębić swoją wiedzę na ów temat? Zachęcamy do następnego wpisu. Odnajdziesz go na portalu pod linkiem.

Kobiety, które pragną pokazać światu swój nieokiełznany charakter, z pewnością pokochają te płaszcze Zara. Kolejnym płaszczem, który bierze inspirację z świata zwierząt, jest płaszcz w prążki zebry. Jeżeli wolisz ascetyczne i praktyczne designy, dobry dla ciebie okaże się niewielki płaszcz w jednolitym kolorze, który zawiera bardzo praktyczne pojemne kieszenie. Tak samo prosty, a zarazem stylowy, jest króciutki płaszcz w łososiowym odcieniu. Wartym Uwagi projektem jest minimalistyczny płaszcz zrobiony z surowa skóropodobnego, barwiony w czarno-białej tonacji.

Dla pań, które wolą etniczne wzornictwo, Zara przygotowała krótki płaszczyk z ciekawymi wzorami, utrzymany w mglistej tonacji. Dla wielbicielek deseni, które przywodzą na myśl rustykalne klimaty, rekomendujemy płaszczyk zrobiony z kilku różnych materiałów, utrzymany w stylistyce cepelianej. Niewiasty klasyczne także ujrzą w kategorii płaszcze Zara trochę interesujących kreacji. Przede wszystkim trzeba zwrócić szczególną uwagę na jasny trencz ze stylowymi guzikami, pomyślany według tradycyjnych wzorów. W podobnym designie utrzymany jest też mały ciemny płaszczyk z fajnym marszczeniem na ramionach. Całkowicie inny jest surdut lniany, który swoim krojem śmiało nawiązuje do ubrań, jakie niegdyś zakładali więźniowie. To kreacja dla kobiet, które kochają prowokować ubiorem.

Opisane płaszcze Zara zobaczysz na witrynie WWW tego światowego giganta ciuchowego. Na portalu też możesz nabyć dany towar, który zostanie ci wysłany wprost do miejsca zamieszkania.