Bez kategorii

Pocenie się jest naturalną sprawą dla każdego ciała. Zatem nie powinniśmy się tym zbytnio przejmować, jeżeli zdarza nam się to nieczęsto

Pot jest potrzebny każdemu człowiekowi. Bez potu bylibyśmy bezradni wobec wielu bakterii. Zatem stanowi on pewnego rodzaju naturalną warstwę ochronną.

Jednakże jeśli pocimy się nazbyt obficie, to na pewno ma to zły wpływ na nasze samopoczucie – kiepsko czujemy się w obecności obcych osób, krępujemy się zbyt dużej potliwości. Warto wówczas pomyśleć nad powodami takiej sytuacji.

Sprawa nadpotliwości nie dotyczy zbyt dużej grupy osób. Przyjmuje się, że jest to tylko 1% społeczeństwa. To co często wydaje nam się być nadpotliwością po prostu jest odpowiedzią na stres, pogodę albo ostre dania w restauracji.

Podoba Ci się ten tekst?! To przejdź do serwisu (https://pomocpsychologa.pl/), by zaznajomić się z dodatkowymi info na omawiany temat, jakie dla Ciebie opublikowaliśmy.

Jednakże Ci, których faktycznie dotyka ten problem, muszą pomyśleć się nad terapią. Nierzadko warto także zrozumieć powód takiego stanu. Nierzadko bywają to schorzenia przykładowo cukrzyca, nadczynność tarczycy, infekcje, intoksykacja albo rak – więcej.

Krem nawilżający

Autor: Dermedic
Źródło: Dermedic
Jeżeli jesteś mieszkańcem Dolnego Śląska i ciekawi Cię leczenie nadpotliwości Wrocław ma świetne gabinety, gdzie stacjonują specjaliści w tej materii. Na umówionym spotkaniu na pewno będziesz szczegółowo wypytany o momenty, w których się pocisz. Po ustaleniu faktów lekarz przystąpi do odpowiedniego leczenia.

Jak sądzisz? Czy uda Ci się znaleźć dane na opisywany temat? Zapewne tak – przejdź po tym linku i odszukaj informacje tu.

Może zaoferować modyfikację stylu życia, kremy lub nawet kurację z użyciem toksyny botulinowej – Dermamed.

Polega ona na przyblokowaniu nerwów stymulujących gruczoły potowe przy pomocy malutkiej igły. efekt jest niesamowity i utrzymuje się nawet przez prawie rok.