Pójdź Do ślubu we własnym stylu i stwórz świetne wrażenie.

Panny, które mają właśnie zamiar wyjść za mąż a nie przepadają za schematami powinny dziś czuć się jak w swoim żywiole. Moda ślubna staje coraz mniej zachowawcza. Tak na dobrą sprawę do ślubu możesz dziś włożyć niemal wszystko, rzecz jasna w granicach dobrego smaku. Panny młode jednakże nie muszą już dziś zakładać ciężkich sukienek czy długich welonów. Dla naszych babć welon był symbolem czystości.

Suknia ślubna z sieciówki: żakiet i spódnica

Autor: abcslubu.pl 
Źródło: abcslubu.pl

Wprawdzie tradycja ta uległa zatarciu, a również i wymiar metaforyczny przestał mieć wielkie znaczenie, bo przyszła mężatka dziś welonu po prostu nie musi wkładać, jeżeli tylko nie czuje się najlepiej w tym elemencie garderoby. Z drugiej strony nic nie stoi na przeszkodzie, by włożyć ogromny, zdobiony welon – wszystko zależy od stylu panny młodej. Podobnie suknia może być pełna falbanek i zdobień, a również może być bardzo minimalistyczna i pozbawiona jakichkolwiek dodatków.

Takie samo liberalizowanie trendów dominuje w doborze barw. Tradycyjnie dobierało się symetrycznie kolory państwa młodych. Ponadto raczej nie stawiano na mocno nasycone odcienie. Dziś nic nie stoi na przeszkodzie, by do sukienki ślubnej założyć zielone szpilki czy barwną kurteczkę.Tak czy inaczej tego rodzaju rozluźnienie nie oznacza zupełnego końca ograniczeń.

Sprawdź, czy spodoba Ci się proponowana oferta (https://ratynscystomatologia.pl/stomatologia-estetyczna-warszawa/). Zapewniamy produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb. Nie wahaj się i dowiedz się, w jaki sposób pracujemy.

W teorii możesz założyć co tylko Ci się podoba, miej jednak na uwadze, że moda ślubna(więcej pod linkiem) nie zmieni Twojej sylwetki i urody.

I właśnie dlatego indywidualnie musisz narzucić sobie pewne limity – pannom chudym i grubszym będą sprzyjały inne ubrania i dodatki. Podobny sąd można sformułować na temat pań wysokich i niskich. Na przykład duże dodatki mogą jeszcze „pomniejszyć” niewielką pannę młodą, więc w takim wypadku opłaca się z nich zrezygnować. Innym limitem są zaproszeni goście. Moda ślubna nie służy temu, by kogokolwiek urazić i zapewne również wolałabyś tego uniknąć. Z tego powodu być może warto zmienić zdanie i odejść przykładowo od zbyt śmiałych stylizacji.