Polskie kosmetyki typu naturalnego – a więc, Polska nie jeleń i też wiele umie!

W sieci wewnątrz obecnej chwili odnajdziemy pełniutko produktów pochodzenia naturalnego, w tym kosmetyków o tej konkretnej tematyce. Wbrew pozorom nie bywają to jedynie produkty zagraniczne – tak naprawdę najczęściej zakupujemy produkty z naszej rodzimej Polski, nawet nie zdając sobie z tej rzeczy sprawy, najbardziej często z powodu przybranej poprzez kosmetyk nazewnictwa.

nowości

Autor: Heidi Rewell
Źródło: http://www.flickr.com
basen

Autor: MilitaryHealth
Źródło: http://www.flickr.com
polskie kosmetyki naturalne

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś po zbliżamy Państwu najmocniej popularne linie kosmetyków które pochodzą z Polski i w jaki metodę rozpoznać, czy konkretny produkt bywa Polski, czy też zagraniczny. Jedyne co jesteś zmuszony zrobić to odczytać nasz pisany dzisiaj felietonik!
Jak zostało już wewnątrz wstępie wspomniane, dość często kupujemy kosmetyki, które to pochodzą z naszej własnej kochanej Polski, jednak nie mamy o tej rzeczy najbardziej małego pojęcia, dopóki nie zauważymy pewnych charakterystycznych przedmiotów, które to znajdują się na opakowaniu, a które to odnajdziemy na Każdym polskim wytworze. Mowa tu oczywiście o logach, metkach czy napisach i tym podobne, które to mówią z dumą „Jestem Polskim produktem”, czy choćby „Pochodzę z Polski” (co oczywiste nie dosłownie). Polskie kosmetyki naturalne są to przede wszystkim takie przedsiębiorstwa jak choćby: 1. CLOCHEE; Drugi Lush Botanicals; 3. Purite, czy 4. Resibo, nie napomykając już o numerku 5 a więc Sylveco. Jak istnieje możliwość zauważyć, żaden z wypowiedzianych kosmetyków naturalnych nie posiada polskiej nazwy, przez co najczęściej je zakupując nie mamy pojęcia, iż są pochodzenia właśnie polskiego.

co oczywiste poza wymienioną piętką istnieją również inne linie kosmetyków, dla przykładu projekt o polskiej nazwie „domOWY KOSMETYK” od Pani Ewy Rusin-Gazdy, jednak o nich napiszemy może innym razem.