Pomysł nie tylko na lato, tatuaże na wodę – kilka porad

Czy przypominacie sobie Zombie Boya, człowieka z tatuażami? Jego wizerunek wykorzystała Lady Gaga w teledysku, był modelem… Jest przykładem na to, że tatuaże zagościły na dobre do show biznesu. Aktualnie swoje ciała tatuuje większa część gwiazd i mimo, że nie wszystkie się z tym afiszują niełatwo z trudem odnajdziemy celebrytę bez tatuażu.

Cóż, nie zawsze jest to wzór w dobrym stylu. Melanie Griffith, która wytatuowała sobie imię byłego męża Antonio Banderasa w nieco mało gustownym sercu, wiele lat wygrywała konkursy na najbrzydszy tatuaż. Historię tatuaży Dody także wszyscy znamy… Czy warto w związku z tym ozdabiać ciało na całe życie?

Zobacz promocje

Autor: julie corsi
Źródło: http://www.flickr.com

Mimo, że osób z tatuażami dziś widujemy co niemiara – dobrze zastanówmy się nad ukłuciem, bo rysunek na ciele tak prędko nie zniknie. Jeżeli więc chcemy mieć tatuaż, który podkreśli nasz temperament, póki co wybierzmy tatuaż zmywalny. A wato wiedzieć, że najnowsze tatuaże nie przypominają kalkomanii z z paczki chipsów. To misternie wykonane dzieła sztuki.

Zachwyciły nas już w ubiegłym sezonie letnim. Metaliczne tatuaże na wodę, które mogą zdobić skórę nawet do tygodnia! Hit na punkcie którego zwariował świat gwiazd, blogerek i modnych kobiet. Wspaniale mienią się w promieniach słońca, zwracając uwagę na opaleniznę. Bransoletki na nogę, nadgarstek, delikatne łańcuszki na szyję oraz dyskretne ozdoby na palce – zależnie od naszej kreatywności, ozdobić jest nam dane każdy fragment ciała. Wszędzie i o każdej porze roku wyglądają się zjawiskowo!
Nakleja się je prosto, w związku z czym właściwie nie jest potrzebna instrukcja obsługi. Musimy tylko przyłożyć wzór do skóry i namoczyć mokrą gąbką. Delikatnie przycisnąć i voila możemy ruszać na podbój świata! Dowiedz się więcej – zobacz tu.

Nie tylko tatuażem (szczególnie trwałym) dane nam jest podkreślić swoją osobowość.

Jeśli chcesz przeczytać więcej, istnieje niezła strona (https://www.jagna.pl/biustonosze-dodatki-c-23_163.html) o identycznej tematyce, jaką trzeba obejrzeć. To idealny moment zatem zrób to!

To może być strój, fryzura, albo akcesoria takie jak buty, chusty czy szaliki damskie. Mają tę przewagę nad tatuażami, iż możemy je zmieniać każdego dnia, zależnie od dzisiejszej mody i humoru. Zazwyczaj odczuwamy większą potrzebę ich noszenia, wraz z nadejściem jesiennych dni. Dobrze jednak pamiętać, iż te wyjątkowo zmysłowe dodatki wspaniale sprawdzają się również w ciepłych miesiącach.