Porządki w szafie

Przedwiośnie to idealna pora, by przeprowadzić dogłębne porządki w szafie z ubraniami. Na bank masz na półkach ciuchy, których już nie zakładasz. Czasem przyczyną jest to, że po prostu te ubrania już na ciebie nie pasują. Bywa, że odzież przestaje być dla ciebie estetyczna. Jeśli ubrania, które chcesz wywalić z półek, są nieuszkodzone, nie pakuj ich do kubła na odpadki.

W Polsce jest dużo niezamożnych rodzin, dla nich takie ubrania byłyby ratunkiem. Poszukaj firmowego kontenera Caritasu i do niego wpakuj wszystkie nienoszone ciuchy. O ile masz odrobinę więcej czasu, wyczyść je przed wrzuceniem. Zdarza się, że w rejonie postawiano kontenerów na ubrania dla biednych. W takiej sytuacji musisz iść do pobliskiej noclegowni dla bezdomnych lub jakiegoś domu opieki nad potrzebującymi. W każdym takim miejscu bez wątpienia odbiorą twoje rzeczy z podziękowaniem.

Dobra, zrobiłaś porządek w szafie, teraz pora na to, by kupić nowe ubrania na nadchodzący sezon letni. Co warto wybrać? Oto 4 warte uwagi kategorie produktów, które z pewnością będą chętnie wybierane w tym roku.

Autor: PILGRIM

Botki PumaNa nóżkach każda ceniąca trendy pani powinna posiadać obuwie buty wólka kosowska tej znanej marki. Sprzedawane są w wielu fasonach w porządnych sklepach z butami – znajdziesz zatem odmiany idealne na łagodne polskie lato, jak i botki Puma na szarugę.

Bransoletki AsosNa dłonie zaś trzeba w tym sezonie zakładać odlotowe bransoletki. Jeżeli obserwujesz wieści ze świata trendów, bez wątpienia zwrócisz uwagę na fakt, że te ozdoby są w łaskach już parę lat. Zalecamy wyroby marki Asos, które zachęcają wyjątkowymi kształtami i powodują zazdrosne zerknięcia innych kobiet.

Swetry H&MNa chłodne dni trzeba zamówić sobie ciepłe sweterki, dostępne w sieci renomowanych sklepów z ubraniami, pochodzącej z półwyspu skandynawskiego.

Bluzy Adidas O ile chcesz się odchudzać i wiele biegasz, musisz kupić sobie komfortowe bluzy Adidas, idealne do tego rodzaju aktywności. W czasie codziennego joggingu także powinnaś wyglądać pięknie!