Poznaj moc medycyny estetycznej i poczuj się ponownie młodo.

Młodość, to temat wiecznie powracający w rozmowach pań, w popularnych czasopismach oraz licznych programach telewizyjnych. Czy znane zabiegi kosmetyczne mogą wstrzymać czas i przywrócić młody wygląd? A jeżeli tak – to jak długo będziemy podziwiać ich efekty?

Wstrzykiwanie botoxu

Autor: Dr. Braun
Źródło: http://www.flickr.com
Odmładzać się, czy nie odmładzać: to jest właściwe pytanie.Nadchodzi taki czas w życiu każdej kobiety, w którym staje przed szklanym zwierciadłem (niejednokrotnie przed takim powiększającym) i stwierdza, iż jej skóra nie jest już tak nieskazitelna, jak dawniej. Cera staje się szara i matowa. W okolicach oczu i ust powstają nieznaczne zagłębienia, które z roku na rok robią się coraz bardziej widoczne.

Wiele kobiet boi się starzenia, bezpowrotnej utraty swej urody. Przecież atrakcyjny wygląd powoduje, że czują się niepowtarzalne i pewne siebie.

Co trzeba zrobić, aby jak najdłużej czerpać radość z młodego wyglądu?

Na szczęście żyjemy w czasach, w których technologia i nauka skutecznie umożliwiają przedłużenie młodości. Z jakich środków korzystają kobiety w boju ze zmarszczkami i oznakami starzenia?

BOTOX

Jednym z najskuteczniejszych zabiegów w walce ze zmarszczkami jest botox twarzy.Polega on na wypełnieniu zmarszczek toksyną botulinową typu A, czyli botoxem.Fachowo wykonany zabieg przynosi bardzo dobre gotowe dania efekty. Można z pewnością powiedzieć, że botox to prawdziwy terminator zmarszczek. Dzięki tej substancji pozbędziemy się między innymi kurzych łapek w kącikach oczu, srogiej „lwiej” zmarszczki między brwiami. Jeśli chcesz zdecydować się na botox jest jednym z paru miast, w którym odkryjesz sprawdzonych specjalistów, którzy zatroszczą się o wygląd Twojej skóry. Każdorazowo dokładnie sprawdź referencje lekarza. Wypytaj o wszystkie szczegóły i istotne fakty. Strzeż się niesprawdzonych „specjalistów”.
LIFTING TWARZY – CHIRURGIA ESTETYCZNA
Lifting twarzy jest stanowczo bardziej inwazyjną metodą przywracania świetnego wyglądu. Zabieg polega na chirurgicznym wycięciu nadmiaru skóry.

Przydatny tekst? Jeśli tak myślisz, sprawdź inne tego rodzaju materiały na rozważany temat – bez marudzenia kliknij tutaj, więcej zobaczysz w linku (https://centrumsella.pl/lekarze-specjalisci/).

Skutek: pozbycie się bruzd, fałdów grawitacyjnych, spłycenie zmarszczek. Całkowity okres regeneracji po zabiegu wynosi około czternastu dni. Jeżeli chcesz zdecydować się na lifting twarzy warszawa znów jest jednym z kilku miast, w którym odkryjesz dobrych specjalistów.

Jak znaleźć sprawdzonego specjalistę?W poszukiwaniach dobrego specjalisty możemy wspomóc się Internetem wyszukując przykładowo: wypełnianie zmarszczek Warszawa. Ujrzymy, że istnieje mnóstwo możliwości. Jednakże przed podjęciem decyzji o jakimkolwiek zabiegu musimy potwierdzić kwalifikacje lekarza. Unikniemy w ten sposób przykrych, a może nawet nieodwracalnych skutków niewłaściwego przeprowadzenia zabiegu. Więcej na