Poznaj moc medycyny estetycznej i poczuj się ponownie młodo.

Młodość, to temat wiecznie powracający w rozmowach pań, w popularnych czasopismach oraz licznych programach telewizyjnych. Czy znane zabiegi kosmetyczne mogą wstrzymać czas i przywrócić młody wygląd? A jeżeli tak – to jak długo będziemy podziwiać ich efekty?

Wstrzykiwanie botoxu

Autor: Dr. Braun
Źródło: http://www.flickr.com
Odmładzać się, czy nie odmładzać: to jest właściwe pytanie.Nadchodzi taki czas w życiu każdej kobiety, w którym staje przed szklanym zwierciadłem (niejednokrotnie przed takim powiększającym) i stwierdza, iż jej skóra nie jest już tak nieskazitelna, jak dawniej. Cera staje się szara i matowa. W okolicach oczu i ust powstają nieznaczne zagłębienia, które z roku na rok robią się coraz bardziej widoczne.

Wiele kobiet boi się starzenia, bezpowrotnej utraty swej urody. Przecież atrakcyjny wygląd powoduje, że czują się niepowtarzalne i pewne siebie.

Co trzeba zrobić, aby jak najdłużej czerpać radość z młodego wyglądu?

Na szczęście żyjemy w czasach, w których technologia i nauka skutecznie umożliwiają przedłużenie młodości.

Kiedy przeczytasz omawiany artykuł, to także zafascynuje Cię oryginalna treść, która posiada zbliżone informacje na ten temat, więc kliknij tutaj.

Z jakich środków korzystają kobiety w boju ze zmarszczkami i oznakami starzenia?

BOTOX

Jednym z najskuteczniejszych zabiegów w walce ze zmarszczkami jest botox twarzy.Polega on na wypełnieniu zmarszczek toksyną botulinową typu A, czyli botoxem.Fachowo wykonany zabieg przynosi bardzo dobre efekty. Można z pewnością powiedzieć, że botox to prawdziwy terminator zmarszczek. Dzięki tej substancji pozbędziemy się między innymi kurzych łapek w kącikach oczu, srogiej „lwiej” zmarszczki między brwiami. Jeśli chcesz zdecydować się na botox jest jednym z paru miast, w którym odkryjesz sprawdzonych specjalistów, którzy zatroszczą się o wygląd Twojej skóry. Każdorazowo dokładnie sprawdź referencje lekarza. Wypytaj o wszystkie szczegóły i istotne fakty. Strzeż się niesprawdzonych „specjalistów”.
LIFTING TWARZY – CHIRURGIA ESTETYCZNA
Lifting twarzy jest stanowczo bardziej inwazyjną metodą przywracania świetnego wyglądu. Zabieg polega na chirurgicznym wycięciu nadmiaru skóry. Skutek: pozbycie się bruzd, fałdów grawitacyjnych, spłycenie zmarszczek. Całkowity okres regeneracji po zabiegu wynosi około czternastu dni. Jeżeli chcesz zdecydować się na lifting twarzy warszawa znów jest jednym z kilku miast, w którym odkryjesz dobrych specjalistów.

Jak znaleźć sprawdzonego specjalistę?W poszukiwaniach dobrego specjalisty możemy wspomóc się Internetem wyszukując przykładowo: wypełnianie zmarszczek Warszawa. Ujrzymy, że istnieje mnóstwo możliwości. Jednakże przed podjęciem decyzji o jakimkolwiek zabiegu musimy potwierdzić kwalifikacje lekarza. Unikniemy w ten sposób przykrych, a może nawet nieodwracalnych skutków niewłaściwego przeprowadzenia zabiegu. Więcej na