Posted on

Ciekawe wzory – kalkomania i tatuaże zmywalne

Szczególnie dla dzieci niezwykle cenną pamiątką z wakacji są różnego typu tatuaże oraz innego rodzaju zdobienia ciała. Warkoczyki u dziewczynek są niemniej popularne i przez nie rozchwytywane. Tatuaże zmywalne to znakomita alternatywa dla tatuaży na stałe, która będzie w pełni bezpieczna także dla najmłodszych. Wiele wzorów i napisów do wyboru jest zachwycająca. Dobre propozycje, które odnaleźć można zarówno w kraju, jak i za granicą znakomicie trafiają w gust zainteresowanych wykonaniem tego typu ozdoby.

Continue reading Ciekawe wzory – kalkomania i tatuaże zmywalne

Posted on

Tuniki dla kobiet na każdą okoliczność oraz w dopasowanym guście

Uśmiechnięta kobieta
Tuniki dla pań na każdą okoliczność oraz w każdym sposobie noszenia się to taki rodzaj ubrania, jaki faktycznie pasuje do każdej pani, odmiennie od tego, który ma ona rozmiar, jakiego typu są jej gusta, czy także jaki kształt ma jej talia.

Continue reading Tuniki dla kobiet na każdą okoliczność oraz w dopasowanym guście

Posted on

Modowe trendy przygotowane z myślą o płci pięknej na sezon jesień/zima

Płaszcz damski
Końcówka 2013 i początek roku 2014 przywitał nas słonecznie i wiosennie. Ciepło panujące na zewnątrz zaburzało realne odczucia jakie zwykliśmy mieć podczas trwania tego nieprzyjaznego okresu w roku. W związku z tym trudno było dopasować dopowiednią garderobę, by nie zmarznąć w drodze do pracy i nie zgrzać się wracając z niej pod wieczór.

Continue reading Modowe trendy przygotowane z myślą o płci pięknej na sezon jesień/zima

Posted on

Unikalne dodatki i ubrania

Polska jest regionem pięknych kobiet, to stwierdzi każdy, kto odwiedził nasz kraj choć jeden raz w życiu. Nie dziwi więc, że w naszym kraju nie brakuje dobrze zapowiadających się modelek i co z tym się wiążę projektantek mody. Jedną z nich jest z całą pewnością Domi Grzybek. Studentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi swą poważną karierę stylistki mody zaczęła około roku temu. Jej ubrania wyróżniają się tym, że są one utrzymane w stylu casual, który jest bardzo popularny wśród młodych osób.

Continue reading Unikalne dodatki i ubrania