Posted on

Zęby Toma Hanksa

images
Na co patrzą ludzie, którzy cię pierwszy raz widzą? Na pewno będą to ubiór, sposób wyrażania się, kolor oczu. No i oczywiście uzębienie. Nie czarujmy się, każdy recenzuje świeżo poznaną osobę po wyglądzie. W sytuacji, kiedy człowiek posiada brzydkie, szczerbate zęby, jest zwykle gorzej odbierany.

Continue reading Zęby Toma Hanksa

Posted on

Jak zadbać o zęby, żeby mieć piękny uśmiech?

Kobieta, piękny uśmiech
Atrakcyjny wygląd to niezmiernie ważna sprawa dla wszystkich ludzi. W naszym świecie nienaganna aparycja potrafi stać się pomostem do zaczęcia dużej kariery. Istnieją takiego typu profesje, w obrębie których dbanie o aparycje należy do naszych obowiązków.

Continue reading Jak zadbać o zęby, żeby mieć piękny uśmiech?

Posted on

Porady na lato – zlikwidować przebarwienia

palomar
Powakacyjne porządki z twarzą czas zacząć. W pierwszej kolejności zwalczamy jednego z najbardziej dokuczliwych wrogów skóry – przebarwienia. Należy przyjąć iście wojenną strategię działań. Oto możliwe taktyki stosowane w dermatologii estetycznej i kiedy usuwanie przebarwień jest skuteczne. Z przebarwieniami boryka się ponad 35 proc. kobiet po trzydziestym roku życia, 90 proc. pań po pięćdziesiątce oraz aż 90 proc. osób, które cierpiały na trądzik młodzieńczy. Dane nie pozwalają ignorować zagrożenia. Radzimy, w jaki sposób wyeliminować przebarwienia przy użyciu osiągnięć medycyny.

Continue reading Porady na lato – zlikwidować przebarwienia

Posted on

Zabiegi odchudzające cieszą się wielkim zainteresowaniem

zabiegi laserowe
Czy myśleliśmy żeby zmienić nasz wygląd?
Każdy posiada coś, co nie podoba się mu w jego wizerunku i co z radością by zmienił, ale są ludzie, którzy uczą się funkcjonować z tymi swoimi mankamentami, a będą również ludzie, którzy poszukują sposobu, na ich usunięcie. Przez to właśnie warto spojrzeć jakie możliwości daje nam medycyna estetyczna, tak abyśmy sprawdzili, czy ma szansę nam ona coś zaoferować na nasz wizerunek.

Continue reading Zabiegi odchudzające cieszą się wielkim zainteresowaniem