Przed świętami zadbaj o olśniewający image na zabawę karnawałową!

W chłodne zimowe dni nasza skóra pożąda wyjątkowej pielęgnacji. Zwłaszcza że w planach mamy zwariowaną zabawę sylwestrową i bankiety karnawałowe. Co więc sobie zafundować?

Jednym z najbardziej owocnych, a w dodatku coraz bardziej popularnych, jest zabieg infuzji tlenowej. Polega on na wtłoczeniu pod warstwę skóry bardzo skoncentrowanej dozy składników odżywczych za pomocą O2 pod wysokim ciśnieniem. Dzięki połączeniu wysokiej dawki składników z tlenem zabieg ten zapewnia efekt prawie że natychmiast. Aby rezultat obronił się dłużej, konieczne jest przeprowadzenie sekwencji zabiegów a później – w miarę wymagań – powtarzanie ich plus minus co 6 miesięcy. O ile frapuje nas infuzja gwarantuje nam trochę ekskluzywnych gabinetów piękności, gdzie możemy się takiemu procesowi poddać. Warto to wykorzystać, szczególnie że jednokrotnie pochłania to blisko 1,5 godziny, a rezultat 1-ego zabiegu utrzymuje się ponad tydzień.
przedłużanie rzęs wrocław

Autor: Klaus Post
Źródło: http://www.flickr.com

kosmetyczka wrocław
Przy sposobności możemy również zadbać o bardziej widowiskowe efekty dla naszej urody i na przykład udać się na nasycenie lub wydłużenie rzęs. Tego typu przedłużanie rzęsy świadczy w licznych gabinetach, także w tych, które parają się infuzją tlenową. Wynik niewątpliwie będzie niepospolity, a w końcu niejedna z pań chce sprawić dobre wrażenie w czasie balu.

Na takowych operacjach nie warto oszczędzać – dobrze i fachowo wykonane przedłużanie rzęs jest godne każdej zapłaty. Gdy chcemy spotkać kogoś takiego jak wiarygodna kosmetyczka (np salon art beauty) Wrocław daje spore możliwości – trzeba jedynie trochę poszukać.