Przejrzyj szafę – możesz znaleźć coś ciekawego

Co jakiś czas na pewno robimy przegląd szafy. Najczęściej w poszukiwaniu stroju na konkretną imprezę, ale czasem też tak po prostu, by zaprowadzić ład i sprawdzić, jakie ubrania na nas pasują, które wyszły z mody, a które właśnie do niej wróciły i warto znowu zacząć je wkładać. Warto raz na pewien czas sprawdzić garderobę, bo być może odkryjemy piękne, a dawno zapomniane stroje. Na przykład sukienka z baskinką.

Sukienka, która zawsze jest modna, lecz, nie ukrywajmy – nie nadaje się na wszystkie okazje. W naszej kulturze dla przykładu na wesele jej nie powinniśmy wkładać – po prostu czarnych ubrań nie wypada wkładać na tę imprezę. Gdy poszukujemy sukienki na wesele zdecydowanie lepiej sprawdzą się inne barwy. Unikajmy jednak bieli i podobnych bardzo jasnych odcieni – to też nie będzie dobrze widziane, bo to kolory przeznaczone na ten dzień dla panny młodej.

sukienka

Autor: Le belle mon amour
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy porozglądamy się po centrach handlowych na pewno znajdziemy różnorodne sukienki wizytowe w każdym dostępnym kolorze. Na letnie miesięce warto decydować sę na radosne odcienie niebieskiego, zielonego czy żółtego. Wspaniale sprawdzą się również czerwienie, odcienie fioletu czy różu – wszystko jest zależne od naszych preferencji
Zwróćmy uwagę na tkaniny. Na lato powinny być lekkie i przewiewne. Na takie temperatury doskonałe są sukienki z dzianiny, szyfonu czy innych materiałów maturalnych. Grubsze atłasy czy tafty zostawmy na jesiennie i zimowe miesiące. Wybierajmy także tkaniny, które się nie gniotą w dziesięć minut po założeniu. Niestety na przykład len czy bawełna nie będą odpowiednie. A nawet najładniejsze sukienki szyfonowewiele tracą na uroku, gdy po kwadransie od założenia są pomięte i wygniecione, jakby przynajmniej tydzień leżały zwinięte na dnie szafy.

Musisz udzielić sobie odpowiedzi na pytanie, czy informacje, które opisują prezentowany wątek, są wnikliwe. Jeśli nie, to przejrzyj treść (https://13tattoo.pl/), która zawiera ważne wiadomości.

A to nieuniknione, gdy chodzimy, siadamy itd. Musiałybyśmy pozostawać w tej samej pozycji przez cały wieczór, a przecież na pewno nie w tym celu idziemy na imprezę.

Warto choćby raz na pół roku robić przegląd szafy – zobacz również: . Pewnie nie raz uda nam się odszukać sukienkę kupioną dawno temu na pewną okazję, a nigdy nie noszoną. Może właśnie teraz przyszedł jej czas? Ponadto porządek w szafie ułatwi nam codzienny dobór stroju. Unikniemy gorączkowego przesuwania wieszaków w poszukiwaniu czegoś do ubrania i standardowego narzekania, że nie mamy co na siebie włożyć.