Przygotujmy się na wiosnę – o polecanych kosmetykach

Nareszcie przyszła do nas wiosna. Czekaliśmy wszyscy na nią z utęsknieniem. Z chęcią wyrzuciliśmy do głębokiej komody grube kurteczki i cieplutkie kozaki. Teraz możemy ukazać trochę ciała. Jednak zanim to zrobimy, jesteśmy zobowiązani troszeczkę o nie zadbać. Po męczącej i niesamowicie pochmurnej zimie nasza skóra jest przemęczona i szara.

Pomógłby jej ekspresowy zastrzyk promieni słonecznych. Nie chodzi jednak o to, by zmierzać od razu do solarium. Potrafimy nadać naszej skórze piękny kolor bez takich gwałtownych metod. Przejdźmy się do najbliższej drogerii i zakupmy odpowiedni peeling do ciała i balsam brązujący lub innego rodzaju kosmetyk, np. guerlain robe noire. Po kąpieli nakładajmy na całe ciało pierwszy kosmetyk www.permanent24.pl, a potem wetrzyjmy dokładnie balsam. Dzięki temu, nasza skóra będzie rozświetlona i nabierze naturalnego, subtelnego odcienia.

plaża

Autor: 4Logis.pl
Źródło: 4Logis.pl

W czasie zimowych tygodni, w momencie gdy brakowało nam promieni słonecznych, konsumowaliśmy niedozwolone ilości rozmaitych słodyczy, które uleczały nas z depresji. Teraz jest pora aby zrzucić zbędne kilogramy, tak by w czasie lata można było się pochwalić piękną figurą na plaży. Właściwą dietę oraz ruch na świeżym powietrzu wspomogą z pewnością odpowiednie kosmetyki (masaki suu). W momencie kiedy cały czas zmagamy się z pomarańczową skórką, zainwestujmy w specjalny krem, który jest w stanie pomóc nam uporać się z tym problemem.

Pora odświeżyć naszą przemęczoną twarz. Ponad wszystko, nasza cera po zimie wymaga odpowiedniego nawodnienia. Dobry nawilżający krem to rzecz podstawowa w naszej kosmetyczce. Korzystnie jest też zaopatrzyć się w sprawdzony krem przeciwzmarszczkowy. Krem pod oczy to następny istotny kosmetyk, bez którego trudno się obejść. Na noc najlepiej wybrać bardziej bogaty w składniki. Wiosną możemy poszaleć z barwami. Wybierzmy takie cienie do powiek, które nie podrażnią nam spojówek.

Również teraz jesteśmy zobowiązani już zakupić kosmetyki do opalania. Chociaż wydaje się nam, że nie jest tak gorąco jak w lecie, to jednak słońce potrafi mocno przygrzać. Dobrze jest mieć w torbie krem z odpowiednim filtrem, który ochroni nas przed szkodliwymi promieniami słonecznymi.

Czy prezentowany artykuł Cię zafascynował? W takim razie sprawdź odmienny polecany serwis olejek arganowy, który także ma absorbujące materiały.

I jeszcze tylko okulary przeciwsłoneczne i możemy czekać na lato.