Rozstępy – niesłychanie istotny kłopot, z którym zmaga się dużo kobiet

To linijne ubytki w głębokich warstwach skóry. Przyjmują formę wrzecionowatych pasm. Z reguły pojawiają się na udach, pośladkach i piersiach.
Powstają w wyniku zerwania włókien kolagenu i elastyny.

olejek

Autor: Belgravia Polska
Źródło: Belgravia Polska
zabiegi na rozstępy
Opakowanie chusteczek potrzebne w czasie alergii

Autor: Mike Linksvayer
Źródło: http://www.flickr.com
Z owym problemem boryka się ponad siedemdziesiąt procent kobiet w różnym przedziale wiekowym. Należysz do przywołanej grupy? Nieestetyczne czerwone bądź białe „pręgi” przyprawiają Cię o ból głowy? Bez obaw wcale nie musi tak być. I choć nie da się ukryć iż usuwanie – usuwanie zmarszczek wrocław – rozstępów jest niewątpliwie żmudnym procesem, to może zakończyć się sukcesem. Wystarczy skorzystać z serii specjalnych zabiegów przeprowadzanych w salonach kosmetycznych. Jakich? Na rynku spotkamy niesłychanie obszerną ofertę. Dermabrazja mechaniczna, mezoterapia, laser frakcyjny, głęboki peeling oczyszczający, karboksyterapia – wymieniać można bez ustanku. Rodzi się jednak pytanie: które zabiegi na rozstępy dają najlepsze rezultaty? Nie sposób udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Bardzo dużo zależy bowiem od tego, w której fazie „rozwoju” znajdują się rozstępy. Dermabrazja i peelingi, złuszczając skórę zmniejszają widoczność zmian, ale ich całkowicie nie likwidują.

Aktualnie coraz bardziej popularna staje się radiofrekwencja mikroigłowa, czyli najprościej mówiąc zabieg polegający na jednoczesnym nakłuwaniu oraz stymulowaniu skóry za pomocą fal radiowych. Owa metoda umożliwia nie tylko efektywne „pożegnanie” rozstępów ale też usuwanie blizn Warszawa a także zmarszczek.

Więcej na stronie