Posted on

W wypadku, kiedy planujesz otworzyć salon kosmetyczny, należy rozejrzeć się za komfortowym wyposażeniem

Manicure
Obecnie w prawie każdym mieście znajduje się dobry salon kosmetyczny. Otwiera się ich coraz więcej, ponieważ takie usługi stają się coraz modniejsze.

Continue reading W wypadku, kiedy planujesz otworzyć salon kosmetyczny, należy rozejrzeć się za komfortowym wyposażeniem

Posted on

Czy opłaca się założyć gabinet piękności w Polsce?

salon fryzjerski
Zainteresowanie usługami związanymi ze zdrowiem i urodą tj. usługi fryzjerskie, kosmetyczne, salony piękności, czy nawet gabinety medycyny estetycznej. Z pewnością zwiększa się. Konkurencja jest jednak całkiem spora.
Największe nagromadzenie salonów piękności rejestrowane jest w Warszawie, gdzie na jednego pracownika salonu liczy się około 306 mieszkańców miasta.

Continue reading Czy opłaca się założyć gabinet piękności w Polsce?

Posted on

Rozrost możliwości w udoskonaleniu swojego piękna przy użyciu mezoterapii oraz kwasu hialuronowego

mezoterapia
W teraźniejszych czasach nie ciężko dbać o swoją urodę. Która dama nie marzy o zdrowej, wspaniałej skórze bez względu na biegnące w pośpiechu lata. Jest to jednak sen do ziszczenia, ponieważ poprawa medycyny oraz technologii sprawia, że coraz to częściej wymyślane są nowe środki powstrzymujące starzenie. Powinno się zapoznać się z ich zaletami.

Continue reading Rozrost możliwości w udoskonaleniu swojego piękna przy użyciu mezoterapii oraz kwasu hialuronowego

Posted on

Profesjonalny salon urody powinien mieć nowoczesny sprzęt, który sprawi, iż wykonywane zabiegi będą skuteczne

Color Samples   opakowanie
Jeżeli chcemy posiadać swój salon urody, to powinniśmy pamiętać, by kupić nowoczesny sprzęt, który spowoduje, iż nasza oferta będzie konkurencyjna i ludzie będą chcieli do nas wracać.
Aktualnie wybór urządzeń do salonów spa jest tak duży, że naprawdę czasem trudno podjąć decyzję.

Continue reading Profesjonalny salon urody powinien mieć nowoczesny sprzęt, który sprawi, iż wykonywane zabiegi będą skuteczne