Skarpety stopki okazują się być wygodne do niskich butów

Skarpety stopki mają szansę być noszone na co dzień

Czasami okazuje się być tak, że zakładamy obuwie do kostki i ubierając krótkie spodenki, nie chcemy, aby było nam widać skarpetki. Wtedy zrobimy wszystko, aby jak najwięcej przestrzeni w naszej szufladzie z bielizną zajmowały skarpety stopki, które okazują się być niskie i nierzadko nie dosięgają do kostki.

Dzięki temu my posiadamy skarpetki, które osłaniają nasze stopy przed odciskami oraz obtarciami, ale jednocześnie nie wystają one poza buty, zatem nikt ich nie widzi. Należy wiedzieć, że skarpety damskie najczęściej są w kolorze białym, lub w innych jasnych barwach. Możemy zakupić takie ozdobione jedynie paroma paskami, lub całe w paski, a nawet całe czerwone oraz zielone, nie mniej najczęściej najtrudniej będzie nam uzyskać calutkie czarne, chociaż nie będzie to niemożliwe. Więcej na

skarpetki

Autor: Trilliumdesign ~ Caroline
Źródło: http://www.flickr.com

Skarpety sportowe powinny przyjmować pot – www.dermamed.com.pl/oferta/nadpotliwosc-vaserlipo

Kiedy uprawiamy sport, musimy się liczyć z tym, że się spocimy, zatem musimy mieć taki strój, który zezwoli nam na przepuszczanie tego potu, tak żeby nam on nie przeszkadzał. Przez to również sportowe skarpety wykonane są z odpowiedniego tworzywa, które przyjmuje pot, tak abyśmy się nie ślizgali i żeby niemiłe uczucie nie przeszkadzało nam w odpowiednim wypełnianiu treningów. Niesamowite też okazuje się być to, że takie skarpety powinny właściwie ściskać nogę, tak by nie zatrzymywać przepływu krwi, lecz także, by się co chwilę nie obsuwały, ponieważ wtedy będą nam przeszkadzały w wykonywaniu ćwiczeń.


Wybierajmy te z naturalnych tworzyw

Kiedy pragniemy, by nasze stopy miały możliwość calutki czas bez problemu oddychać, to musimy przykładać koncentrację na to, z jakiego materiału będą wykonane nasze damskie skarpety. Najlepiej będzie wybierać te z bawełny i z naturalnych produktów, aby mieć gwarancję, że powietrze będzie miało szansę ciągle przez nie przenikać.