Posted on

Zabiegi dermatologiczne odmładzające

Wellderm to wyjątkowe Centrum mające w swojej ofercie bardzo obszerny zakres zabiegów z dziedzin: medycyna estetyczna, dermatologia estetyczna i dermatochirurgia. Nie licząc tych zabiegów w ofercie Wellderm znajduje się bogata oferta zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. Mezoterapia bezigłowa pozwala szybko i bezinwazyjnie podać skórze wszystkich substancji odżywczych. Do tego celu wykorzystywane jest zjawisko elektroporacji, polegające na zwiększeniu przepuszczalności błon komórkowych. W skutek tego substancje odżywcze aktywne mogą być bez trudności i w krótkim czasie dostarczone w głąb skóry.

Continue reading Zabiegi dermatologiczne odmładzające

Posted on

Wygraj walkę ze zmarszczkami

Serum z kwasem hialuronowym
Kwas hialuronowy stanowi jeden z najpopularniejszych i najbardziej skutecznych składników kosmetyków, które mają na celu spowolnić starzenie się naszych ciał. krem pod oczy, krem z zielonej herbaty, balsam do ciała, krem antycellulitowy i krem do rąk, to tylko część środków pozyskiwanych na bazie kwasu, które spowalniają procesy widocznych zmian w jakości skóry.

Continue reading Wygraj walkę ze zmarszczkami

Posted on

Dbaj o siebie i swój wygląd aby poczuć się czarująco, rozkosznie i przepełniona doskonałym nastrojem

infuzja tlenowa wrocław
Nie ma Wrocławianki, która nie chciałaby czuć się pełną wdzięku. Wbrew temu, co uważa znaczna część populacji, robimy to nie ze względu na przedstawicieli płci brzydkiej, lecz dla pozostałych kobiet, by to na ich tle błyszczeć niczym najpiękniejszy szlachetny kamień.

Continue reading Dbaj o siebie i swój wygląd aby poczuć się czarująco, rozkosznie i przepełniona doskonałym nastrojem