Skuteczne zabiegi oferowane przez dermatologię oraz medycynę estetyczną

Medycyna i dermatologia estetyczna oferują aktualnie szereg różnych zabiegów mających wpływ na nasze zdrowie i urodę. Multum osób decyduje się na skorzystanie z zabiegów proponowanych przez medycynę estetyczną, bo przynoszą one niezwykle wyborne efekty, a jednocześnie nie wymagają zastosowania skalpela, są więc o wiele bardziej bezinwazyjne i skuteczne.

Nogi

Autor: Mustela
Źródło: www.mustela.pl
Jednym z słynnych zabiegów dermatologii estetycznej jest zamykanie naczynek na nogach. Widoczne naczynka nie prezentują się ani ładnie, ani estetycznie, osoby borykające się z tymi kłopotami nieraz wstydzą się wyglądu swoich nóg. Szczęśliwie dermatologia estetyczna proponuje teraz funkcjonalne usuwanie naczynek na nogach za sprawą wielu bezpiecznych i funkcjonalnych metod. Zamykanie naczynek na nogach to bezproblemowy i nieskomplikowany zabieg, który polega na naświetlaniu rozszerzonych naczynek laserem co powoduje, że krew w naczynku zostaje podgrzana, a to natomiast prowadzi do jego trwałego zamknięcia.

Medycyna estetyczna oferuje również peeling chemiczny. Dzięki nałożeniu na skórę właściwych związków chemicznych, które mają stosowne stężenie, kolagen skóry rekonstruuje się, dzięki czemu skóra jest zdrowsza oraz bardziej jędrna. Peeling chemiczny skutecznie anuluje oznaki starzenia się skóry i działa odmładzająco. Medycyna – https://dermamed.com.pl/oferta/medycyna-estetyczna – estetyczna pozwala także na sprawne wyleczenie wysiłkowego nietrzymania moczu. Jest to spowodowane osłabieniem mięśni Kegla, które przez nieprawidłowe kurczenie się nie trzymają cewki moczowej.

Kobiece uda

Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Z pewnością problem ten jest bardzo niekomfortowy, do tego zdoła prowadzić do przeróżnych powikłań, w związku z tym na pewno należałoby go wykluczyć i zdecydować się na wysiłkowe nietrzymanie moczu leczenie. Odbywa się ono za pośrednictwem szczególnego lasera przez prowadzenie do pochwy wziernika laserowego. Umożliwia ona przesłanie wiązki laserowej, która jest aplikowana blisko przedniej ścianki pochwy i kanału pochwy. Wykorzystanie tej metody wywołuje skurcz kolagenu w śluzówce pochwy. Po około miesiącu od zabiegu wolno dostrzec stały wynik.