SPA z horroru, czyli dziwne zabiegi

Panie słyną z tego, że są w stanie poddać się torturom, gdy w zamian będą jeszcze urodziwe. Trudne operacje, kremy z odchodami – to nic strasznego. Depilacja gorącym woskiem to dla pań klasyczny zabieg. W dodatku – w dzisiejszych czasach oddajemy się ciągle nowszym zabiegom i to laser ipl decyduje o tym, że jesteśmy gładkie.

Depilacja laserowa nóg

Autor: Elite
Źródło: Elite

Mężczyzna czuje lęk przed tym tak samo, jak frezarki do pedicure – szczególnie, że nazwa przywołuje skojarzenie z urządzeniem należącego do frezera.https://a2clinic.pl/stomatologia/ortodoncja/ (http://a2clinic.pl/stomatologia/ortodoncja/)Niżej kilka nietypowych upiększających zabiegów.

Odchudzające sianko
W pewnym włoskim SPA każdy może sprawdzić niezwykła walkę z cellulitem. Walcząca opatulona jest szczelnie w mokrą słomę i tak ubrana ląduje w wannie z bardzo gorącą wodą. To sposób na to, żeby się dobrze ogrzać, co sprawi, że tkanka tłuszczowa ruszy do spalania.

Wąż masażysta
Wiadomo, że istnieje masaż za pomocą gorących kamieni, ale można znaleźć bardziej wyrafinowane formy relaksu. W Izraelu, za jakieś 100 dolarów, masują… węże. Kilka gadów najróżniejszych gatunków wędruje spokojnie po całym ciele. Każdy masuje na swój sposób i oddziałuje na różne partie mięśni.

Podaruj kawałek siebie…rybom
Po co fotel do pedicure skoro każdy może zaszczycić stopami rybki. Krążą pogłoski, że to nie są piranie, zdecydowanie dobrze obrabiają martwy naskórek, zwracając pacjentce wyjątkowo gładką stopę. To już nie najnowsza metoda pedicure, ale wydaje się raczej zaskakująca i dziwna.

Maseczka po byku
Zupełnie nie w tajemniczym zakątku, ale w centrum Londynu, jako specjalna odżywka na głowie może pojawić się bycza sperma. W tej sytuacji chyba lepiej nie wiedzieć, z jakiego powodu włosy są zdrowe i miłe w dotyku.

.
Młodość prosto od węża
Ludzie pracujący wśród węży w Ameryce Południowej, mogą pochwalić się bardzo gładkimi dłońmi. Powodem nie jest nasza metoda, czyli zabieg u kosmetyczki, nieznana jest im także lampa do manicure. Na urodę ich rąk tak dobrze działają odchody węża. Nie brzmi niestety kusząco, stąd też należy zostać przy ulubionym kremie do rąk.