Spartańska męskość w współczesnej toalecie

Każdy zna co znaczy szykowna dama. Co prawda wyobrażenie owo może się troszeczkę różnić w poszczególnych wypadkach, jednakże mniej więcej wiemy „mała czarna” plus obuwie na obcasie zawsze się sprawdzają. Prócz tego jeszcze godziwe perfumy (niekoniecznie francuskie) i oto mamy wzór eleganckiej niewiasty.

Dużo trudniej może być z panami. Przede wszystkim pokutuje mniemanie, że schludny dżentelmen nie istnieje – starczy mu mydełko oraz odrobina gorącej wody. Tenże uproszczony obrazek jest od początku pozorny. Lubimy się dobrze czuć, i to od samego rana. Mamy swoje przyzwyczajenia, większa część z nas lubi się golić. (nawet jeżeli nie golimy się na gładko).

brzytwa

Wydawać by się mogło że w sprawie golenia mało można powiedzieć – maszynka jednorazówka, troszkę kremu do golenia i gotowe. Nic w wyższym stopniu mylnego. Ostatnimi czasy w goleniu można spostrzec powrót do dawnych zwyczajów. Gdyby używać określeń z historii literatury, mamy wiek oświecenia z charakterystycznym dla tego okresu zainteresowaniem Antykiem. Wracają więc do łask pędzle jak też brzytwy które – jak mogłoby się wydawać – miały już swoje miejsce w muzeum urody (jeśliby ktoś pragnął takowe stworzyć).

Taki powrót do dawnych obyczajów powoduje niezbędność odświeżenia wydawałoby się już zapomnianej wiedzy. Na szczęście mamy sieć internetową, starczy zatem wystukać przykładowo wyrażenie: gdzie kupić brzytwę, i już można zaczynać przygodę ze staromodnym goleniem. Z pewnością będzie trzeba nauczyć się używać naszego nowiutkiego przyboru toaletowego. Jak się okazuje nie jest to w ogóle łatwe, ale rzecz jasna znajdziemy wideo-poradniki które to uproszczą nam zadanie. Wydaje się, iż jest to – jeżeli już opanujemy teoretycznie tę zdolność – wszystko. Niestety, im głębiej w gąszcz, tym więcej drzew.

pędzel

Następnym wyzwaniem jest zakup pędzla do golenia.

Namawiamy Cię do zajrzenia do nowego artykułu na ten temat – w nim znajdziesz dodatkowe treści. Więc idź do serwisu i ciesz się tym.

Nie każdy wie iż rodzajów pędzli jest dużo, i nie chodzi tu jedynie o to którego włosia użyto, lecz chodzi też o sposób produkcji. Pędzle możemy podzielić na klasy. Najmniej ceniony jest pędzel Badger z dopiskiem „piure” (tu ). Wykorzystywać go mogą panowie o względnie mało wrażliwej skórze, bowiem pędzle tego rodzaju drapią. Mężczyźni ceniący sobie komfort powinni starać się o pędzel Badger z dopiskiem „super”. W o wiele lepszy sposób utrzymuje on ciepło jak też wilgoć, co wpływa na uformowanie gęstej piany, a więc też większy luksus golenia.

Jeśli interesuje Cię to zagadnienie, to odsyłam do www (https://www.optegra.com.pl/zabiegi/lentivu-2/), gdyż znajdziesz tam dużo interesujących Cię tematów, które są tam omówione.

Oczywiście końcowym akordem owego rozkosznego rannego procesu będzie odpowiednia do naszych preferencji łagodna perfuma, dla przykładu old bond street i można spokojnie wyruszyć do pracy.