Śpiwory Małachowski ochronią nas przed nieprawdopodobnym mrozem

Sandały Source radują się sporą popularnością

Im więcej maszerujemy, tym mocniej zależy nam na tym, żeby buty okazały się wygodne, nie kaleczyły i dobrze trzymały kostkę. Przez to właśnie tak wielu ludzi, zwłaszcza tych, którzy uwielbiają dalekie marsze, decyduje się na sandały Source. Są one dobrze ukształtowane, dzięki czemu podeszwa od razu dopasowuje się dobrze do stopy, w dodatku mają wzmacniane paski, które dobrze trzymają nogę, przy jednoczesnym zapobieganiu otarciom oraz odciskom.

buty, sklep górski, turystyka

Źródło: http://www.skalnik.pl/
Takie sandały pasują na każdą pogodę, ponieważ mają funkcję klapka, a paski niesamowicie szybko schną (oferta sklepu). Ciekawostką jest również to, że posiadają one gwarancję zielonego miejsca, a zatem możemy je dać na gwarancji przez dwa lata, albo tak długo, jak długo okazuje się widoczny zielony znaczek mieszczący się pod podeszwą. To powoduje, że posiadamy niejako zatwierdzenie ich wspaniałości.

Należy posiadać śpiwory (sprawdź stronę) Małachowski

Nawet mroźna noc w namiocie może się kojarzyć z czymś miłym, jeśli będziemy na nią dobrze przygotowani. Warto mieć śpiwory, które testowane były w trudnych miejscach, a więc na Evereście, bo wtedy będziemy mieli pewność, że skoro sprawdziły się przy takiej temperaturze, to w naszych warunkach również sobie poradzą. Właśnie takie są śpiwory Małachowski (zobacz stronę), które mamy szansę zakupić w odpowiednich sklepach proponujących wyposażenie sportowe i wspinaczkowe, ale możemy go również nabyć przez internet. Takie śpiwory wykorzystują właściwą technologię, która sprawia, że z jednej strony są bardzo lekkie i dobre w składaniu, a z drugiej skutecznie chronią przed zimnem.


Musimy mieć to co najlepsze

namioty, sklep górski

Źródło: http://www.skalnik.pl/
Jeśli często planujemy piesze wycieczki oraz do tego jeszcze uwielbiamy wędrować z namiotem, to musimy mieć odpowiedni sprzęt. Odpowiednio dopasowane obuwie, właściwy plecak, solidny namiot i ciepły śpiwór okazują się tutaj najważniejsze. Jedynie przez to możemy mieć pewność, że nasza wyprawa się uda, a my niepotrzebnie nie narazimy się na niepożądane dolegliwości.