Posted on

Jaką metodą nastawić się do biegania?

adidas
Lato to okres w roku, kiedy chętniej wykonujemy rozmaitego rodzaju sporty, bowiem pomaga w tym ogólna atmosfera – kiedy świeci gorące słońce aż chce się wyjść pobiegać czy pojeździć na rowerze. Wystarczy również narzucić na siebie zwykły t-shirt i wybrać adidasy damskie, i możemy ruszać przed siebie. Stosownie dobrany strój, to w tej sytuacji jednak konieczność – źle dopasowane buty damskie lub niewygodna bluza mogą spowodować sporo kłopotów podczas wykonywania ulubionego sportu.

Continue reading Jaką metodą nastawić się do biegania?

Posted on

Analiza po dwudziestopięcioleciu nowego systemu

Katarína Štumpfová, tancerka
Jednocześnie z przemianami po 89 roku i wzbogacaniem się społeczeństwa Polacy postanowili zniwelować zacofanie spowodowane systemem etatystycznym. Proces ten przebiegał i chyba nadal przebiega wielotorowo. Zaczął się on jeszcze przed 4 czerwca 1989. Najszybsze i najgłębsze zmiany zachodziły w gospodarce. Jak grzyby po deszczu tworzyły się niewielkie firmy i maleńkie jednoosobowe interesy. Po czasie z wielu z nich urodziły się największe obecnie istniejące koncerny.

Continue reading Analiza po dwudziestopięcioleciu nowego systemu

Posted on

Extreme Hobby – odzież dla wielbicieli sportu

extreme-hobby-lech-poznań-obrazek
Linia odzieży Extreme Hobby adresowana jest przede wszystkim do postaci aktywnych oraz miłośników sportów, zarówno zwykłych, jak też ekstremalnych. W ofercie marki Extreme Hobby odkryją coś dla siebie też kibice przeróżnych sportów, między innymi piłki nożnej czy też siatkówki. Marka ma niezmiernie wielki wybór odzieży, która charakteryzuje się imponującą jakością i niezwykle dobrym wykonaniem.

Continue reading Extreme Hobby – odzież dla wielbicieli sportu

Posted on

Inspiracje modowe na sezon wiosna-lato 2013

Trendy wiosna 2014 można streścić w dwóch słowach jako poplątanie z pomieszaniem. Nadal aktualne będą barwy pudrowe królujące tej zimy. Poza nimi, napotkamy także zaskakujące zestawienia zarówno w sprawie koloru, jak też materiały.

Continue reading Inspiracje modowe na sezon wiosna-lato 2013

Posted on

Moda męska: Jak zadbać o popularny i gustowny design?

To nie prawda, że wyłącznie kobietom zależy na tym, aby preznetować się modnie i ciekawie. Także mężczyźni pragną prezentować się twórczo, jednak niewiele panów potrafi porządnie dostosować stylizacje bądź akcesoria do ubioru. Ale moda męska daje nam w dzisiejszych czasach ogromnie dużo możliwości. Każdy z panów, niezależnie od tego czy lubią styl sportowy, dzienny lub elegancki może wyglądać modnie, intrygująco i pociągająco! Jak to osiągnąć?

Continue reading Moda męska: Jak zadbać o popularny i gustowny design?