Posted on

W jaki sposób zadbać o brodę? O jakich rzeczach należy pamiętać? Jakie akcesoria dobrze jest mieć?

Typ tak zwanego mężczyzny drwala w ostatnich latach zyskał na popularności. M miastach niemal co trzeci mężczyzna posiada brodę. Jedni prezentują się z nią świetnie, inni gorzej – istotne jest na pewno to, że trzeba o nią zadbać, żeby ładnie wyglądała.
Dlatego też popularne są również Barber shop’y – to takie specjalne salony fryzjerskie, tylko dla panów, w którym można odpowiednio zatroszczyć się o zarost.

Continue reading W jaki sposób zadbać o brodę? O jakich rzeczach należy pamiętać? Jakie akcesoria dobrze jest mieć?

Posted on

Chcesz prowadzić salon fryzjerski? Zobacz, co będziesz musieć kupić!

wada
W dzisiejszych czasach coraz więcej osób marzy o założeniu swojej firmy. Zwykle sądzimy, że jest to znakomity sposób na zmniejszenie ilości obowiązków, przy równoczesnym zwiększeniu przychodów.

Continue reading Chcesz prowadzić salon fryzjerski? Zobacz, co będziesz musieć kupić!

Posted on

Producent daje do dyspozycji tylko doskonałe urządzenia

images
Producenci urządzeń do gabinetów kosmetycznych troszczą się o wysoką jakość oraz doskonały poziom wykonania swoich urządzeń. Specjaliści z branży kosmetycznej znają się dobrze na tym, jak urządzenia kosmetyczne powinny się prezentować oraz jakie funkcje pełnić. Funkcjonalne urządzenia przydatne kosmetologom w szczególnym stopniu umożliwiają prędkie, a przede wszystkim w pełni bezpieczne przeprowadzanie zabiegów różnego typu. Skuteczność jest dla producentów najważniejsza!

Continue reading Producent daje do dyspozycji tylko doskonałe urządzenia