Stare modele butów zyskują nowy i odświeżony wygląd.

Istnieje powiedzenie, iż buty są zwierciadłem duszy.
buty nike air max 90

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Od kilku lat możemy zauważyć, iż producenci obuwa dosłownie prześcigają się w tworzeniu nowych trendów.

buty nike air max 90

Autor: annieo76
Źródło: http://www.flickr.com/photos/nelanah/381421012/sizes/l/
W tym artykule zajmiemy się trzema spośród wielu innych marek.
Na początek zrecenzujemy buty nike air max 90. Sam model największego amerykańskiego producenta obuwia ma swe początki jeszcze w latach osiemdziesiątych zeszłego wieku. Linia air max jest jedną z najbardziej szanowanych wśród społeczności amerykańskiej, przez wzgląd na wysoką jakość wykorzystanych materiałów i pomimo postępu w produkcji, nadal są szyte przez pracowników.

Te opublikowane tu wpisy z witryny zaspokoją Twoją dociekliwość, jeśli omawiana w tym materialne kwestia żywo Cię zaabsorbowała.

Sprawia to, że każda para butów jest trochę inna, przez to niepowtarzalna. Od początku, aż do roku 2000 model nazywany był air max III, dopiero potem w ciągu jego reedycji, dostał nową nazwę – air max 90. Szczęśliwie modele najnowsze owej linii wykonywane są przy użyciu najnowszych technologii. Wciąż używany jest nubuk albo zamsz, sztuczna wysokiej jakości skóra oraz siateczka, ale but wykonywany jest w technologii bezszwowej, przy użyciu termozgrzewalnej taśmy. Wszystko to sprawia, że noszenie modelu serii air max jest nawet częścią kultu. Drugą marką jest niemiecki Adidas. Tej firmy chyba nie musimy prezentować? Podobnie jak w przypadku air max’ów, na półki w salonach powróciły buty adidas la trainer . Model ma piękną historię. Cofając się do roku 84-go ubiegłego wieku i Igrzysk Olimpijskich w Los Angeles swój debiut miała akurat najświeższa perełka marki adidas. Sam but charakteryzował się na tle innych sportowych butów

samodzielnie regulowanym systemem amortyzacji Vario cechującym się zamiennymi kołkami wstawionymi w podstawę podeszwy. Górę buta uszyto podobnie jak model amerykańskiej firmy z naturalnego zamszu i nylonu, miejsca narażone na rozciąganie wykonano z pomocą specjalnej polietylenowej siateczki. Poza wykorzystaną technologią kołeczków amortyzacyjnych, sneakersy wyróżniają się tradycyjnym można nawet stwierdzić, iż staromodnym wyglądem, rzecz jasna gruntownie odświeżonym. But nie jest masywny, zdecydowanie smuklejszy od air max’ów o sportowej destynacji, dlatego wyśmienicie sprawdzi się na korcie tenisowym, lub na bieżni. Ostatnie na naszej liście są buty męskie timberland, które nieco odbiegają nie tylko wyglądem ale i przeznaczeniem od pozostałych dwóch marek. Buty amerykańskiej marki Timberland zdobyły największy rozgłos dzięki linii Premium 6, tych charakterystycznych piaskowo-żółtych butów. Obuwie tej marki wytwarzane są z wysokiej jakości skóry cielęcej, z tego powodu ich cena jest dość wysoka, ale charakteryzują się one większą wytrzymałością. Oznacza to tyle, iż będziemy używać ich nawet kilka sezonów więcej, co dla mężczyzny jest najważniejsze.

Łatwo spostrzec, że stare modele wracają do łask, a noszenie ich uznawane jest jako przejaw poczucia dobrego stylu. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii stare-nowe modele obuwia cieszą się świeżym wyglądem przy jednoczesnym zachowaniu charakterystycznych cech każdego modelu.