stosowne wyposażenie salonu kosmetycznego

Żadne spa, ani też gabinet kosmetyczny nie jest w stanie działać bez właściwego oprzyrządowania. Manicure i pedicure to jeden z ważniejszych i najbardziej popularnych zabiegów przeprowadzanych w salonach kosmetycznych

.

Pedicure jest łatwym zabiegiem, niezbyt trudnym, do jego wykonania wystarczy kilka akcesoriów. Wśród pilniczków, żyletek, bądź tarek główną funkcję gra frezarka kosmetyczna . Frezarka bezboleśnie i bez ryzyka eliminuje mocno rogowaty naskórek, masę żelową i akrylową, a także łagodnie wypoleruje płytkę paznokciową. Jest możliwość nią kierować za pomocą bazy a także pedałem nożnym wchodzącym w zestaw tej maszyny. Niezwykle użyteczne są frezarki z pochłaniaczem. Cały pył, jaki jest wytwarzany podczas pracy zasysany jest do absorbentu. Pochłaniacz nie jest stosowany jedynie ze względów estetycznych, lecz także higienicznych, również zdrowotnych. Wybierając frezarkę określoną do zabiegów pedicure – (zobacz ofertę), warto wybierać tę która ma absorbent.
frezarka kosmetyczna

Autor: Your Mildura
Źródło: http://www.flickr.com

Fotele pedicure sprawiają, że wizyta w gabinecie kosmetycznym, czy salonie urody jest bardzo wygodna, a kosmetyczce upraszcza wykonywanie wszelakich zabiegów. Pielęgnacja buzi i sylwetki to nadzwyczaj ważna część dbałości o urodę (fotele pedicure). Dzięki komfortowemu fotelowi każdy zabieg stanie się chwilą przyjemności

. Podnóżek posiada korygowaną wysokość i kąt podparcia, dzięki czemu może być korzystny podczas przeprowadzania wszelakich zabiegów, a w szczególności w czasie wykonywania zabiegu pedicure.
Brodzik służy do namaczania nóg przed zabiegiem pedicure. Jest bardzo wygodny dla klientki i dla pedicurzystki, ma płynną dostosowywaną wysokość miski.