stosowne wyposażenie salonu kosmetycznego

Żadne spa, ani też gabinet kosmetyczny nie jest w stanie działać bez właściwego oprzyrządowania. Manicure i pedicure to jeden z ważniejszych i najbardziej popularnych zabiegów przeprowadzanych w salonach kosmetycznych

.

Pedicure jest łatwym zabiegiem, niezbyt trudnym, do jego wykonania wystarczy kilka akcesoriów. Wśród pilniczków, żyletek, bądź tarek główną funkcję gra frezarka kosmetyczna . Frezarka bezboleśnie i bez ryzyka eliminuje mocno rogowaty naskórek, masę żelową i akrylową, a także łagodnie wypoleruje płytkę paznokciową. Jest możliwość nią kierować za pomocą bazy a także pedałem nożnym wchodzącym w zestaw tej maszyny. Niezwykle użyteczne są frezarki z pochłaniaczem. Cały pył, jaki jest wytwarzany podczas pracy zasysany jest do absorbentu. Pochłaniacz nie jest stosowany jedynie ze względów estetycznych, lecz także higienicznych, również zdrowotnych.

Zainteresowały Cię nasze wpisy? To świetnie. Wejdź w kolejną stronę i doczytaj więcej inne wiadomości. Podziel się z autorami swymi komentarzami.

Wybierając frezarkę określoną do zabiegów pedicure – (zobacz ofertę), warto wybierać tę która ma absorbent.

frezarka kosmetyczna

Autor: Your Mildura
Źródło: http://www.flickr.com

Fotele pedicure sprawiają, że wizyta w gabinecie kosmetycznym, czy salonie urody jest bardzo wygodna, a kosmetyczce upraszcza wykonywanie wszelakich zabiegów. Pielęgnacja buzi i sylwetki to nadzwyczaj ważna część dbałości o urodę (fotele pedicure). Dzięki komfortowemu fotelowi każdy zabieg stanie się chwilą przyjemności

. Podnóżek posiada korygowaną wysokość i kąt podparcia, dzięki czemu może być korzystny podczas przeprowadzania wszelakich zabiegów, a w szczególności w czasie wykonywania zabiegu pedicure.
Brodzik służy do namaczania nóg przed zabiegiem pedicure. Jest bardzo wygodny dla klientki i dla pedicurzystki, ma płynną dostosowywaną wysokość miski.