Posted on

Biżuteria z pereł to wyśmienity dodatek na wszelką sposobność

perły w naczyniu
Biżuteria stale stanowi niesamowity dodatek dla kobiet, a perełki były doceniane już w średniowieczu. Perełki są również oszałamiającym uzupełnieniem na każdą okazje, gdyż ich unikatowość nie przeminęła.

Continue reading Biżuteria z pereł to wyśmienity dodatek na wszelką sposobność

Posted on

W czym pójść na wesele? Postaw na klasykę!

graceland buty
Już od kilku miesięcy trwa sezon ślubny. Każda kobieta, która dostała zaproszenie na ślub zaprzyjaźnionej pary czy dawno niewidzianej kuzynki na pewno zastanawia się, co założyć na tę wyjątkową okazję i jakie trendy rządzą dzisiaj modą weselną.

Continue reading W czym pójść na wesele? Postaw na klasykę!

Posted on

Sukienki bawełniane na jesień, czyli pierwszej pomocy lekarstwo na smutek

sukienka
Potwierdzono naukowo, że brak światła słonecznego niekorzystnie wpływa na samopoczucie człowieka. Brak ogrzewających promyków dokucza zwłaszcza zimową porą, ale jesienne dzionki też bywają pochmurne. Nie dziwi fakt, że ciemne obłoki za oknem bywają przyczyną rozbicia, ospałości, bólu głowy, czyli jednym wyrazem: przygnębienia. Panie dysponują całym arsenałem narzędzi przeciwdepresyjnych i wytaczają przeciwko jesiennej pogodzie najcięższe kolubryny.

Continue reading Sukienki bawełniane na jesień, czyli pierwszej pomocy lekarstwo na smutek

Posted on

Przejrzyj szafę – możesz znaleźć coś ciekawego

sukienki
Co kilka miesięcy z pewnością przeglądamy swoje ubrania. Najczęściej poszukując stroju na konkretną okazję, lecz czasem również tak po prostu, żeby zrobić porządek i sprawdzić, które ubrania na nas pasują, które wyszły z mody, a które aktualnie do niej wróciły i warto znów zacząć je nosić. Trzeba raz na pewien czas sprawdzić garderobę, bo być może odkryjemy wspaniałe, a długo nie noszone stroje. Przykładowo sukienka z baskinką.

Continue reading Przejrzyj szafę – możesz znaleźć coś ciekawego

Posted on

Sukienka? Jaką wyselekcjonować?

Może przesadne jest określenie, iż kobieta jest jak suknia, ale jest w tym określeniu wiele prawdy. [Sukienka jest zarezerwowana jedynie dla pań, panowie, co prawda mogą też tak chodzić, lecz nigdy nie osiągną prezencji kobiety.

Continue reading Sukienka? Jaką wyselekcjonować?