Sukienki i bluzki H&M

Nadchodzi wiosna, a więc pora zdjęcia z siebie paru warstw ciuchów, ocieplanych spodni i polarowych bluz. Jeśli nie wiesz co na siebie wrzucić wiosną, ten artykuł stworzyliśmy właśnie dla ciebie. Pierwsza rzecz, którą musisz uczynić, to podumać nad tym, jakie ubranie (sprawdź używana odzież firma Dortex) jest równocześnie niezwykle kobiece i nadaje się akurat do noszenia w cieplejsze dni.

ubrania

Autor: Axami
Źródło: Axami

Wpadłyście już na to? Podpowiadamy: sukienki! I to nie każde sukienki, a sukienki H&M. W świeżym, wiosennym katalogu ubraniowym tej skandynawskiej firmy znajduje się parę bardzo interesujących propozycji. Na pierwszy ogień idzie dwukolorowa sukienka w ekspresywne kształty geometryczne. Pasuje idealnie zakładana bez niczego lub ze małą jasną kamizelką. Inna warta uwagi kreacja z kategorii sukienki H&M to świecąca sukienka zaprojektowana w frapującej kolorystyce. Design opiera się na krzywych czarnych pasach, które idą przez całość. Tło ma wyjątkową gamę barw – srebrny transformuje się tu stopniowo w turkusowy. Projekt interesująco błyszczy tą gamą barw, dlatego masz gwarancję, że żaden facet nie przegapi cię na ulicy, jeżeli ją wrzucisz na siebie w któryś pełen słońca dzień.

Odzież sportowa dla kobiet ASICS

Autor: ASICS
Źródło: ASICS

Jeżeli jesteś fanką spodni, musisz dobrać do nich odpowiednią bluzkę. W dziedzinie bluzki H&M też jest parę fajnych pozycji. Jedna z nich to bardzo wiosenna bluzka pozbawiona rękawów, utrzymana w żywiołowej kolorystyce. Deseń przywodzi na myśl efekt, jaki daje poszatkowanie kolorowymi farbami materiału, dlatego najlepiej pasuje dla niewiast, które uwielbiają kreatywność i żywiołowość. Tego gatunku bluzki H&M będą świetnie wyglądać z jasnymi spodniami.

Na stronie przedsiębiorstwa H&M znajdziesz fotografie modelek, które noszą opisane przez nas produkty, w ten sposób szybko wybierzesz inne części ubioru do przeglądanych ubrań. Ubrania H&M to trafny wybór dla każdej niewiasty, która kocha innowacyjne wzornictwo i wysoką jakość towarów. Rzesze kobiet na całym globie zaufało tej szwedzkiej marce.

Źródło: domodi