Sympozja w urokliwym miejscu – Ciechocinku.

Ciechocinek to miasto usytuowane w województwie kujawsko-pomorskim. Jest to miejscowość kuracyjna. Znajduje się tam wiele szpitali uzdrowiskowych. Część uzdrowiskowa opływa w liczne tereny zielone – parki i skwery. Najbardziej znanym parkiem jest Park Zdrojowy, z licznymi gatunkami roślin – drzew oraz rabat kwiatowych. Usytuowana tam jest także pijalnia wód mineralnych. W każdym czasie w ciągu roku do Ciechocinka przybywa wielu turystów.W mieście mogą zobaczyć także: tężnie zaprojektowane przez Jakuba Graffa, fontannę „Grzybek”, świątynię św. Piotra i Pawła, zespół Łazienek, zrobiony z drewna Teatr Letni, warzelnię soli z 1830r. oraz pałacyk przedsiębiorstwa „Uzdrowisko Ciechocinek”.

ciechocinek

Autor: grego1402
Źródło: http://www.flickr.com

W Ciechocinku każdy bez wyjątku znajdzie miejsce dla siebie. Nie jest to tylko i wyłącznie destynacja dla emerytów. Znajduje się tam też wiele bardzo komfortowych hoteli. Jednym z najbardziej znanych hoteli w Ciechocinku był – Hotel Karola Müllera, usytuowany w Parku Zdrojowym. Wpisano go do rejestru zabytków w 1987. Nieszczęśliwie spłonął w 2008. Koniec końców został rozebrany w 2013.

Z pewnością zainteresuje Cię ta pomocna treść (drjanicki.pl/) na opisywany wątek, więc nie czekaj – kliknij tu i zobacz szczegóły na taki temat.

W dzisiejszych czasach hotele w Ciechocinku cechują się szeroką ofertą dla swoich klientów oraz wysokim standartem oferowanych usług. Proponują weekend lub dłuższy pobyt połączony z wizytą w spa i całkowitą odnową biologiczną. Pomaga to kuracjuszom złapać oddech , nabrać sił witalnych, odnowić ciało i zrelaksować umysł.

Powyższy ciekawy wpis przygotowywaliśmy dla Ciebie niezwykle starannie. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba i wejdziesz na naszą następną witrynę.

W nowoczesnych domach gościnnych znajdują się też Kompleksy Konferencyjno-Szkoleniowe przystosowane do organizacji różnych form mityngów biznesowych, konferencji i kształceń. Miejsca te kompilują ze sobą ofertę noclegową, wypoczynkową z szerokim zapleczem konferencyjnym oraz mnóstwem interesujących zajęć dodatkowych. Osoby przebywające w kompleksie służbowo, mają do dyspozycji sale konferencyjne, w pełni wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, posiadające klimatyzację oraz funkcję całkowitego zaciemnienia. Oprócz tego w większości hoteli znajdują się też: kręgielnie, kawiarnie, siłownie czy baseny. Obiekty proponują także catering i wyżywienie w bardzo atrakcyjnych cenach.

Łazienki II Resort Medical &SPA w Ciechocinku

Autor: http://lazienkiresort.com
Źródło: http://lazienkiresort.com

Osoby biorące udział w konferencjach mogą w wolnym czasie wybrać się na organizowane w hotelu zabawy taneczne, karaoke czy biesiady. Goście mogą także skorzystać z hotelowego ogrodu, gdzie często organizowane są grille. Hotele w Ciechocinku to perfekcyjne rozwiązanie dla tych, którzy pragną cichego miejsca nie tylko w celach prywatnego urlopu, ale i na spotkania biznesowe.