Posted on

Jak się modnie ubrać w sezonie zimowym?

images
Nadchodzą paskudne dni, które w Polsce będą trwać do pierwszych dni kwietnia. Jeżeli nie znalazłaś w szafie wystarczającej ilości ciepłych ubrań, musisz udać się na wyprawę po butikach. Wszelkie stare ciuszki, których już nie chcesz zakładać na siebie, najlepiej jest oddać potrzebującym. Pojemniki organizacji charytatywnych znajdziesz w większości miast w Polsce. Pamiętaj, że dbanie o ubogich jest obowiązkiem każdego człowieka.

Continue reading Jak się modnie ubrać w sezonie zimowym?

Posted on

Moda, trendy, nowości, ubrania, akcesoria, obuwie

buty damskie
Porządnie dobrane buty są bazą udanej stylizacji. Każda pani uwielbia buty i posiada ich w swej szafie co najmniej kilka par. Modne buty damskie to szeroki wybór różnorodnych projektów. Obuwie stworzone ze skóry, zamszu, czy też lakierowane na obcasie bezbłędnie sprawdzają się na każdą okazję. Wzory na niskich obcasach i koturnach, to dobry wybór do pracy, gdzie istotna jest wygoda przez sporo godzin. Modne buty damskie to też sandały. Żadna niewiasta nie wyobraża sobie okresu letniego bez nich.

Continue reading Moda, trendy, nowości, ubrania, akcesoria, obuwie

Posted on

Nurty, które będą królować w kolejnym roku?

images
Mimo, że do początku przyszłego roku 2014 jest jeszcze parę miesięcy już teraz możemy poznać godne uwagi opinie na temat tego, jak będą się kształtować trendy 2014. Swoje modowe propozycje już teraz przedstawiają główne międzynarodowe marki odzieżowe.

Bardzo popularne są również wspólne wyjścia na zakupy ze stylistką. Ale taka profesjonalna pomoc najczęściej drogo kosztuje. Jak w takim razie wyglądać olśniewająco?

Continue reading Nurty, które będą królować w kolejnym roku?

Posted on

Najmodniejsze modele butów dla pań

Buty damskie na sezon Wiosna/Lato 2012 od Solo Feme
Wielu ludzi twierdzi, że dla znacznej części pan główną część garderoby stanowi obuwie. Istnieją zresztą takie kobiety, szczególnie te bardziej zamożne, które mogą poszczycić się zestawem kilkudziesięciu czy nawet kilkuset par. Ważne jest przede wszystkim, by mieć obuwie na najważniejsze okazje, przykładowo na różnego rodzaju wyjścia i imprezy. Obecnie odmian obuwia damskiego jest tak wiele, że nawet niewiele kobiet byłoby w stanie podać nazwy wszystkich.

Continue reading Najmodniejsze modele butów dla pań

Posted on

Ubrania do pracy – ubierz się elegancko

kobieta w drodze do pracy
Sukienki są idealne na każdą okazję, gdy założymy do nich żakiet i buty na obcasie, przemienią nas w silne kobiety sukcesu, natomiast, gdy dodamy cardigan i płaskie sandały, możemy śmiało wyskoczyć z koleżanką na zakupy.

Continue reading Ubrania do pracy – ubierz się elegancko