Szwedzki gigant odzieżowy w internecie

Szwedzka firma H&M działa już od kilku dziesięcioleci. Nad Wisłą pionierski sklep H&M postawiono równo dekadę temu. Ta szwedzka marka osiągnęła wielki sukces na skalę światową, bo udało się jej zjednoczyć dobrej klasy towary z niezbyt wysokimi cenami. Jeżeli jeszcze do tej pory nie nabywałeś ubrań tej marki, to najwyższy czas, by odszukać najbliższy sklep H&M.

Biała koszula zawsze w modzie

Autor: Nife
Źródło: Nife

Zanim to uczynisz, powinieneś zobaczyć oficjalną stronę internetową tego szwedzkiego potentata modowego. Witryna jest zoptymalizowana także na tablety i obfituje w wiele interesujących możliwości. Na portalu poznasz, jakie produkty posiada w sprzedaży stacjonarny sklep (www.mengarnitury.pl/pl/page/6/2/70/Zmiana_adresu_sklepu_MEN_Garnitury) H&M. Niedawno marka H&M rozpoczęła współpracę z mistrzem angielskiej piłki nożnej – przystojnym Davidem Beckhamem. Na witrynie jest króciutki klip reklamowy z udziałem piłkarza, który został wyreżyserowany przez samego Guya Ritchiego, błyskotliwego reżysera filmowego, eks męża Madonny. Piłkarz reklamuje najnowszą kolekcję bielizny dla facetów. Wszystkie oferowane pozycje poznasz w praktycznym katalogu odzieżowym.

Codzienna aktywność

Autor: Apteka-zdrowie.eu
Źródło: www.apteka-zdrowie.eu

Jeżeli nie lubisz sklepów z ubraniami i chcesz dobierać towary dla siebie (na przykład płaszcze H&M ) siedząc w domu przed laptopem, witryna sieciowa firmy H&M daje ci bardzo pomocne narzędzie – cyfrową przymierzalnię. Na portalu zobaczysz kobietę bądź pana w bieliźnie, na którego założysz ubrania.Tą drogą upewnisz się, czy np. czerwona kamizelka pasuje do brązowych spodni. Co interesujące, możesz dopasować nawet twarz modela oraz zapisać daną konfigurację ubraniową na potem.

Witryna marki H&M gwarantuje 25% rabatu na jeden produkt, jeśli zarejestrujesz się do firmowego newslettera. To korzystna opcja – będziesz mieć najświeższe dane na temat mody darmowo i na dodatek kupisz odzież z dużą zniżką używając bonu, który zaakceptuje każdy sklep H&M.

Źródło: domodi