T-shirt z Orłem – nietuzinkowy prezent dla znajomych

Rozległy asortyment upominków i różnego typu drobiazgów w sklepach pozwala kupić idealny prezent dla bliskiej osoby. Niemniej wybór nie zawsze jest prosty, zwłaszcza wówczas, gdy chcielibyśmy ofiarować prezent rzeczywiście nietuzinkowy, czyli taki, którego nie da się od ręki kupić w sklepie i który będzie wyjątkowy, ponieważ dedykowany jedynie tej konkretnej osobie. Tego typu podarunkiem mogą być przykładowo nowe na rynku ramki 3D z fotografią danej osoby, ale także bardzo dobrym pomysłem są koszulki z Orłem.

t-shirt

Autor: Post Memes
Źródło: http://www.flickr.com

Ludzie aktualnie pragną wyróżnić się z tłumu tak, aby być dostrzeżonym i zapamiętanym. Interesująca koszulka z napisem okazuje się do tego dobrym rozwiązaniem. Może być to bardzo dobry prezent zarówno dla najmłodszych, jak i dla starszych osób. Duże pole do popisu uzyskujemy przede wszystkim wówczas, gdy zdecydujemy się na sklep, który umożliwia indywidualne skrojenie koszulki i wybranie ciekawego napisu. W takim przypadku na danej koszulce może się pojawić praktycznie wszystko i jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.

Pamiętajmy jednak, że nie można podawać napisów wulgarnych lub nieprzyzwoitych, nawet, jeżeli chcemy, aby koszulka była zabawna. Idealnym pomysłem w przypadku tego typu prezentu jest podanie takiego napisu, który będzie odnosił się indywidualnie do osoby obdarowywanej.

Jeżeli opisywane na tej stronie omówienie bardzo Cię zajęło, to zalecam to źródło (https://www.jagna.pl/biustonosze-polbiustonosze-c-23_89.html) – ono jest równie fascynujące, jak artykuł, który teraz czytasz.

Dlatego na przykład można wybrać koszulkę piłkarską ze szczęśliwym numerem naszego syna i z jego imieniem i nazwiskiem. Dzięki temu będzie będzie on podwójnie uszczęśliwiony w trakcie gry w piłkę nożną, bowiem będzie się czuł jak prawdziwy zawodnik, a dodatkowo będzie wyróżniał się na tle innych graczy. Propozycje fajnych koszulek wolnościowych – zobacz.

Poza imieniem i nazwiskiem można wybrać napisy, które w pewien sposób mają związek z obdarowywaną osobą, na przykład tego typu jak: „jestem muzykiem”, „lubię rower” i tym podobne. Dzięki takiej koszulce osoba ją nosząca będzie mogła powiedzieć coś o sobie. Świetnym pomysłem są również zabawne koszulki, które rozbawią taką osobę, ale także otoczenie. Istotne w tym wszystkim jest to, by napis na koszulce był indywidualnie dopasowany do osoby, która będzie ją zakładać. Tylko wtedy prezent tego rodzaju okaże się na pewno strzałem w dziesiątkę.