Posted on

Moda w internecie. Jak się mają blogerki modowe? Patrząc na ich sytuację zdaje się, iż dosyć nieźle

moda
Co wie zwykły facet o modzie? Raczej niewiele, nie jest to przecież jego działka. Są kolesie, którzy się tym interesują, lecz to zjawisko raczej niezbyt częste.

Continue reading Moda w internecie. Jak się mają blogerki modowe? Patrząc na ich sytuację zdaje się, iż dosyć nieźle

Posted on

Moda męska – czyli które dodatki są szczególnie modne oraz co ma największy wpływ na korzystny wygląd mężczyzny.

Mężczyzna w okularach
Każdy mężczyzna powinien być świadomym, że jego ubiór jest wyrazem całej osobowości, a co za tym idzie powinien on być dobrany tak, aby ostateczny efekt mówił o panu całą prawdę, a więc oczywiście same superlatywy! Chcąc otrzymać oczekiwany efekt nie pozostaje nic innego, jak tylko skorzystać z wyznaczników, jakie dają nam trendy, ponieważ jest to genialnysposób na stworzenie stylowej kreacji. Warto wziąć pod uwagę na wszystkie nowości, ponieważ modne dodatki potrafią bardzo korzystanie wpłynąć na wygląd każdego mężczyzny.

Continue reading Moda męska – czyli które dodatki są szczególnie modne oraz co ma największy wpływ na korzystny wygląd mężczyzny.

Posted on

Ciuchy, dodatki oraz obuwie, które obecnie są coraz bardziej popularne i są entuzjastyczniej nabywane przez panów

trendy
Bycie na topie i na czasie to w tej chwili sprawa numer jeden dla wielu osób. Jest to kwestia dość ważna w trakcie poznawania nieznajomych ludzi, rozmowy o pracę, brania udziału w ważnych uroczystościach czy mnóstwa innych codziennych okazji. Od zawsze nie ulegało wątpliwości to, że pierwsze wrażenie jakie sprawimy będzie nadzwyczaj kluczowe. To w jaki sposób się ubieramy, jak wyglądamy i jak się prezentujemy o nas świadczy.

Continue reading Ciuchy, dodatki oraz obuwie, które obecnie są coraz bardziej popularne i są entuzjastyczniej nabywane przez panów

Posted on

Ciuchy dla modnych

images
Chcesz nosić się modnie w tym roku? Masz nikłe pojęcie nt. popularnych trendów? Jeśli na oba te pytania kiwnąłeś głową, przeczytaj ten oto przewodnik, który został zrobiony dla zielonych w kwestiach mody.

Podstawową rzeczą, jaką trzeba uczynić, jest obserwowanie aktualnych projektów artystów mody. Continue reading Ciuchy dla modnych

Posted on

Jesienne trendy na rok dwa tysiące trzynasty

kurtki i płaszcze
kurtki i płaszcze
Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz
Pomimo, że rok 2013 niedawno się rozpoczął, a zima w pełni designerzy już teraz prześcigają się w pomysłach w nadchodzącym sezonie jesienno – zimowym 2013. Continue reading Jesienne trendy na rok dwa tysiące trzynasty