Posted on

Co w letniej szafie piszczy?

Bądź modna latem!
Choć zimowa pora jeszcze straszy nas mrozem, to należy pamiętać, że tuż za rogiem czai się wiosna. A w raz z jej przyjściem należy pomyśleć o uzupełnieniu rzeczy. Zbliżający się okres to doskonały pretekst, aby odkryć trendy lato 2014, a co za tym idzie udać się na łowy. A moda dla kobiet zapowiada się w tym roku wyjątkowo ciekawie. Różnorodność jest tak ogromna, że zapewne każda z nas znajdzie coś dla siebie nie tylko w sklepach, ale i w swojej garderobie. Co zatem będzie dominowało na wybiegach?

Continue reading Co w letniej szafie piszczy?

Posted on

Co nosi stylowy mężczyzna?

images
Przez wiele lat w naszej mentalności panowało dziwne przekonanie, że modą powinny zajmować się jedynie kobiety. Bylejakiego mężczyznę, który zainteresował się tym fascynującym zagadnieniem, od razu zasypywano wieloma obraźliwymi wyzwiskami. Wielu ludzi uważało, że prawdziwy samiec nie może przykładać większej wagi do swojego sposobu ubierania się, a jeżeli to czyni, zostanie postrzegany jako zwyczajnie zniewieściały, a nie tak dawno temu była to bardzo rażąca obelga.

Continue reading Co nosi stylowy mężczyzna?

Posted on

Jesienne trendy na rok dwa tysiące trzynasty

kurtki i płaszcze
Mimo, że rok 2013 niedawno się rozpoczął, a zima w pełni projektanci już teraz prześcigają się w pomysłach w nadchodzącym sezonie jesienno – zimowym 2013. Rok ten bogaty będzie w odcienie czerwieni i brązu, które królować będą na pokazach mody, oraz na polskich ulicach i salonach.

Continue reading Jesienne trendy na rok dwa tysiące trzynasty

Posted on

Uniwersalne sukienki h&m wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach

images
Najciekawsze fasony, jakie prezentuje unikatowa kolekcja marki z ubraniami h&m, daje się dostrzec w ubraniach takich jak bluzki h&m. Niezastąpiona, przede wszystkim dla modnej młodzieży, niedroga firma z ubraniami czerpie inspiracje ze światowych wybiegów. Wszystkie ubrania h&m porównać można z ofertą innych, popularnych, polskich sieć, ale wyróżniają się one na ich tle znakomitą jakością. Zwłaszcza modne sukienki h&m, które służyć będą również w lecie, bardziej oraz mniej eleganckie, wieczorowe i cienkie wykonane z doskonałej jakości, zwiewnych materiałów ubrania h&m z działu damskiego.

Continue reading Uniwersalne sukienki h&m wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach