Bez kategorii

Tuniki dla dziewczyn będą największym hitem nadchodzącej się jesieni

Nie ma właściwie kobiety, która nie miałaby nigdy trudności z wyborem tego, co ma danego dnia na siebie włożyć. Niejedna z nas z pewnością stanęła kiedyś przed własną szafą, a przez myśl przemknęło jej charakterystyczne zdanie: „Nie mam się w co ubrać”.

Moda, zakupy

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli Ty również często stajesz przed takimi dylematami, wtedy stworzony przez nas cykl artykułów na pewno jest przeznaczony dokładnie dla Ciebie. W naszych artykułach omawiamy najnowsze trendy w modzie oraz podpowiadamy, co założyć w danej porze roku.

Teraz skupimy się na nadchodzącej jesieni – to okres, kiedy sporo z nas kompletnie nie ma pojęcia, co na siebie włożyć – jest już zbyt chłodno na letnie wystrzałowe suknie, ale równocześnie za ciepło na zakładanie zimowych ubrań. Jak wskazują ankiety, niewątpliwie największe problemy z ubiorem modą mamy właśnie na jesień.

Jeśli zastanawiasz się, co będzie modne w zbliżającym się sezonie jesiennym, mamy dla Ciebie jedno słowo – klucz. W Twojej szafie niewątpliwie powinny znaleźć się różnego rodzaju jesienne tuniki, które będą zdecydowanym hitem tej jesieni. Tuniki to właśnie takie połączenie lata z zimą i symbol doskonałego przejścia pomiędzy tymi porami roku. Z jednej strony krój tuniki przynosi na myśl letnie sukienki, równocześnie jednak – są na tyle ciepłe, że można je bez trudu nosić nawet w zimniejsze dni.

Do tuniki kategorycznie najlepiej będzie dobrać legginsy, które jeszcze nie wychodzą z mody – w takich wypadkach najlepiej będzie wybrać klasyczne legginsy sięgające do połowy nogi. Jeżeli nie chcesz się mocno wyróżniać w tłumie, wówczas zdecydowanie powinnaś postawić na eleganckie legginsy we wzory – kiedy jednak barwa tuniki na to pozwala, wtedy możesz z powodzeniem założyć do niej także kolorowe legginsy.

Stylowe tuniki z pewnością stwarzają pole do popisu, a tej jesieni jak najbardziej dozwolone są zabawy kolorami. Kiedy wolisz jednak postawić na klasykę w przypadku legginsów, wówczas możesz nieco poszaleć z barwami tunik – jesienią modne będą między innymi mocne i energetyczne kolory. Kiedy chcesz się wyróżnić z tłumu, wtedy zdecydowanie powinnaś postawić na tuniki w spore geometryczne wzory – to one będą największym hitem tej jesieni – lub klasycznie biała tunika. Na półkach sklepowych odszukasz tak wiele różnych tunik, że bez żadnego trudu odszukasz coś odpowiedniego dla siebie.