Posted on

Pozytywy aromatoterapii i zastosowania kosmetyków naturalnych

naturalne kosmetyki w postaci olejków
Aromaterapia to oddział medycyny naturalnej, który w dzisiejszych czasach cieszy się coraz większą sławą. Na aromaterapię w wielu przypadkach decydują się osoby, jakie chcą spróbować innych form leczenia, przykładowo z tej przyczyny, iż inne, standardowe metody nie przyniosły wyczekiwanych rezultatów.

Continue reading Pozytywy aromatoterapii i zastosowania kosmetyków naturalnych

Posted on

Jak dużo czasu potrzeba na uszycie kostiumu?

Bycie artystą teatralnym to ogromny kawał chleba. Każdy, kto chociaż przez moment miał styczność z owym fachem, zdaje sobie sprawę iż wymaga on mnóstwo od człowieka. Przede wszystkim czasu, tony czasu, jaki należy poświęcić na ćwiczenie roli.
Outlet
Autor: Gavin Craigie
Źródło: http://www.flickr.com

Continue reading Jak dużo czasu potrzeba na uszycie kostiumu?

Posted on

Oczyszczanie buzi u kosmetyczki. Czym jest? Jakie daje skutki?

jędrna skóra twarzy
Oczyszczanie buzi u kosmetyczki jest określone m.in. dla kobiet z cerą tłustą, jakie zmagają się z nadwyżką sebum czy kłopotliwymi do wyeliminowania wągrami. Gabinety kosmetyczne proponują serię zabiegów oczyszczających określonych dla tak wymagającej cery. Nie brak również zabiegów dla kobiet z cerą suchą, a nawet z nadreaktywną cerą naczynkową. Czym jest oczyszczanie twarzy u kosmetyczki? Czy takie zabiegi są bolesne? Jakie są efekty oczyszczania twarzy w salonach kosmetycznych?

Continue reading Oczyszczanie buzi u kosmetyczki. Czym jest? Jakie daje skutki?

Posted on

Kosmetyki, jakie pomogą Ci w pościgu za perfekcyjną skórą twarzy

Twarz pozbawiona zmarszczek
Sculptra to napełniacz skórny, jego działanie to antystarzenie, dopomaga w redukcji kłopotliwych zmarszczek. Każdy może poddać się leczeniu Sculptra na każdej części ciała ludzkiego, na ogół dokonuje się tego na częściach twarzy takich jak nos, policzki i ręce, by wyeliminować zmarszczki, grube ciężkie fałdy oraz blizny. Ogólnie mówiąc, Sculptra jest to łatwo degradowalny materiał chemiczny o nazwie kwas poli-L-mlekowy, który jest bardzo ważny dla poprawnego działania organizmu człowieka.

Continue reading Kosmetyki, jakie pomogą Ci w pościgu za perfekcyjną skórą twarzy

Posted on

Przepis na promienny wygląd skóry

Karnawałowa odnowa skóry
Każda dama bez baczenia na swój wiek pożąda wyglądać młodo. Jednak w pewnym momencie kremy przeciwzmarszczkowe przestają wystarczać. Na ratunek wtedy nadchodzi medycyna estetyczna. Doskonały rezultat może przynieść nowomodny, nieinwazyjny lifting twarzy. Mam tu na myśli: Sculptra, Ellanse, Radiesse, jakie pokrótce opiszę w niniejszym tekście. Na nieszczęście z biegiem czasu cera gubi swój jędrny wygląd. Tkanka tłuszczowa powoli zanika, powodując, że buzia staje się wychudzona, co zarazem dodatkowo ją postarza. Skóra buzi robi się coraz bardziej cieńsza co prowadzi do pojawienia się bruzd.

Continue reading Przepis na promienny wygląd skóry